Graficzny nagłówek podstrony
Kalendarz 02 października 2021

Bieg Charytatywny ,,Dzicze Półwiecze"

Miejscowość: Leszno/ Karczma Borowa
Miejsce: Polana Trzech Dębów Nadleśnictwo
Data rozpoczęcia: 2021-10-02 10:00
Data zakończenia: 2021-10-02 13:00

Zdjęcie, Bieg Charytatywny ,,Dzicze Półwiecze

Zapraszamy wszystkich Biegaczy /Biegaczki Na Urodzinowy Bieg z okazji 50 urodzin Sławka. Całkowity Dochód z Biegu zostanie przeznaczony na wybrany cel charytatywny... Jaki?

Całkowita kwota z wpłat zostanie przeznaczona na walkę z SMA Marysi Drożdżyńskiej https://www.siepomaga.pl/maria ?
w dniu biegu będzie można zasilić konto innej dziewczynki borykającej się z tą samą chorobą Zuzi Suleckiej https://www.siepomaga.pl/zuzia ?
Myślę że uda nam się stworzyć wspaniałe wydarzenie a przy okazji nie tylko uczcić urodziny a co najważniejsze pomóc potrzebującym.
Możemy zapewnić że zrobimy wszystko aby bieg został zorganizowany na jak najwyższym poziomie. Będą elektroniczne zapisy z pomiarem / puchary/ woda/ ognisko i masa uśmiechu, doszły mnie słuchy o masażu po biegu 2 stanowiska masażu sportowego będą czekały na zawodników. Przygotowane przez Szymona RozwalkęPartnerzy: tritime.pl, EX'S Sport, AD Spot, mastersit, 4Lan, Scot-Med,Szymon Rozwalka, DJ MAX Leszno, Leszno24, Nadleśnictwo Karczma Borowa, Mikołaj Jakubowski, Art Impuls Marcin Goldman, Dariusz Orzeł ... pewnie nie wymieniliśmy wszystkich ale nie o to chodzi ... bo ludzi dobrej woli jest więcej.
Wiadomo już że do akcji przyłączyła się DIETOTEKA Kinga Markowska Która przekaże Vouchery oraz Wykona Analizę Składu Ciała osobom które chętnie za takie badanie zasilą puszkę
Zapisy wystartowały : www.tritime.pl  

Źródło: FB

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk