Graficzny nagłówek podstrony

zaPREZENTuj się NA MIEŚCIE

Zdjęcie, zaPREZENTuj się NA MIEŚCIE

Dla jednych wybór prezentów to czysta przyjemność, dla innych stresujące zadanie, przyprawiające o zawrót głowy. Szczególnie, kiedy na liście przedświątecznych zadań jeszcze tyle do zrobienia! Do tego brak pomysłów i podążanie utartymi, bezpiecznymi ścieżkami – kolejna książka, płyta czy szal z popularnej sieciówki.

Dla wszystkich poszukujących inspiracji z pomocą przychodzą przedsiębiorcy ze starówki, oferujący nie tylko unikatowe i oryginalne akcesoria, ubrania czy gadżety, lecz także służący fachową poradą i życzliwością.

Dzięki akcji „zaPREZENTuj się NA MIEŚCIE”, na stronie tej odnajdziecie 16 gotowych pomysłów na pakiety prezentowe, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta i smaki. Znajdziecie tu coś dla małych księżniczek i superbohaterów. Dla ciepłolubnych śpiochów i zapracowanych. Dla koneserów sztuki oraz miłośników świecidełek. Dla stuprocentowej kobiety i prawdziwego mężczyzny. Dla naturalnych i lubiących luksus. Dla aktywnych i ceniących rękodzieło. Słowem – dla każdego, kogo w tym roku planujecie obdarować nietuzinkowym prezentem świątecznym.

Zaprezentowane w poszczególnych podzakładkach tematyczne pakiety prezentowe, to nie tylko świetna inspiracja, lecz także obietnica szybkiego i sprawnego dokonania zakupów – bez kolejek i wielogodzinnego krążenia między półkami, wieszakami i gablotami sklepowymi, próbując skomponować idealną całość. To także gwarancja fachowej porady oraz bezpiecznych zakupów w kameralnych warunkach. I wreszcie to absolutnie trafione produkty urzekające swoją oryginalnością i dbałością o każdy detal. Bo takie właśnie są rzeczy sprzedawane przez lokalnych przedsiębiorców.

Zachęcamy do zainspirowania się i obdarowania najbliższych tym co najlepsze!

W każdej z podzakładek odnajdziecie stronę jak z żurnala. Poza zdjęciem starannie wyselekcjonowanych produktów, tworzących gotowe zestawy tematyczne, znajdziecie tam również ceny poszczególnych elementów, a także nazwę i adres sklepu, w jakim je zakupicie.

Pamiętajcie, że plansze te są jedynie małą namiastką tego, co czeka na Was w sklepach na starówce. Wyruszajcie zatem by jak najszybciej zaPREZENTować się NA MIEŚCIE!

 

 

0 Koszyk