Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

03 września 2021

Kolejny fragment ul. Szybowników zamknięty

Remontowana ulica

Wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach Miasta Leszna firma Strabag informuje, że od 6 września (poniedziałek) na ul. Szybowników nastąpi wydłużenie odcinka zamkniętego dla ruchu od ul. Kosmonautów do ul. Kochanowskiego.

27 sierpnia 2021

Modernizacje sygnalizacji świetlnych

Modernizacje sygnalizacji świetlnych

Urząd Miasta Leszna Wydział Inwestycji informuje, że w dniu 30.08.2021r. ( poniedziałek) na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła z Al. Z. Krasińskiego oraz C.K. Norwida i Wiaduktu im. gen. Grota Roweckiego planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją sygnalizacji świetlnej.

03 sierpnia 2021

Rondo Grzybowo będzie zamknięte

Znaki o robotach drogowych

Informujemy, że w związku z przebudową drogi krajowej nr 12 w granicach Miasta Leszna, w dniach od 5 do 8 sierpnia br. wyłączone z ruchu zostanie Rondo Grzybowo. Na rondzie wykonywane będą roboty bitumiczne.

02 sierpnia 2021

Przesuwa się front robót na ul. Szybowników

Remontowana ul. Szybowników

Jak informuje wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach Miasta Leszna firma Strabag, od 4 sierpnia (środa) na ul. Szybowników nastąpi wydłużenie odcinka zamkniętego dla ruchu.

02 sierpnia 2021

Zmiany na ul. Fabrycznej (zdjęcia)

Remontowana ulica

Jak informuje Wydział Inwestycji, od 8 sierpnia br., w związku z prowadzonymi robotami, zmieni się organizacja ruchu na ul. Fabrycznej. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek od ul. Zacisze do ul. Magazynowej. Dojazd do firm zlokalizowanych przy ul. Magazynowej odbywać się będzie drogą tymczasową (równoległą do ul. Magazynowej).

16 lipca 2021

Rondo Roszarnia od 17.07 nieprzejezdne

zmiana organizacji ruchu na rondzie roszarnia - mapa

Informujemy, że od 17 lipca (sobota) wyłączone z ruchu zostanie Rondo Roszarnia. Ruch pojazdów (tranzyt dla DK 12) będzie odbywał się w obu kierunkach ulicami: Aleja Konstytucji 3 Maja, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, ul. Osiecką. Dla samochodów osobowych objazd - ulicą Kąkolewską.

14 lipca 2021

Modernizacje sygnalizacji świetlnych

sygnalizacja świetlna

W ramach zadania - przebudowa drogi krajowej nr 12 w Lesznie, zaplanowano modernizacje sygnalizacji świetlnych w Al. Jana Pawła II i wybudowanie nowej na skrzyżowaniu ul. Szybowników z ul. Przejezdną.

09 lipca 2021

Zmiana organizacji ruchu na wiadukcie

wiadukt w Lesznie widziany od góry

Firma STRABAG informuje, że z dniem 12 lipca 2021r. (poniedziałek) rozpocznie prace drogowe na północnej stronie Wiaduktu im. gen. Stefana Grota-Roweckiego w Lesznie.

28 maja 2021

Utrudnienia na ul. Grunwaldzkiej

Znaki ostrzegające o robotach drogowych

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Lesznie informuje, że w związku z przebudową sieci ciepłowniczej w rejonie skrzyżowania ulic Grunwaldzka, Włodarczaka i 55. Pułku Piechoty, od 31 maja br. nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Grunwaldzkiej.

0 Koszyk