Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

11 stycznia 2022

Przebudowa ul. Wilkowickiej

Ul. Wilkowicka obecnie

W najbliższych dniach rozpocznie się przebudowa ul. Wilkowickiej w Lesznie. Rozpoczęcie prac planowane jest na 17 stycznia 2022 roku. Inwestycja wiąże się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

21 grudnia 2021

Trwa usuwanie usterki

Sygnalizacja świetlna dla pieszych świecąca się na czerwono

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ulic Dąbrowskiego i Korcza została przełączona w awaryjny tryb pracy z uwagi na występującą tam usterkę.

10 listopada 2021

Roboty obejmą skrzyżowanie

Mapka z zaznaczonym objazdem

Wykonawca przebudowy ul. Fabrycznej w Lesznie, firma Strabag, informuje, że od dnia 16 listopada skrzyżowanie ulic Fabryczna / Zacisze / Śniadeckich będzie zamknięte dla ruchu.

20 października 2021

Kilińskiego w całości

ul. Kilińskiego w Lesznie

Rozpoczął się drugi etap przebudowy ul. Jana Kilińskiego. Dzięki współpracy Miasta i Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie, ulica ta na całej długości ok. 650 metrów zyska nie tylko nową nawierzchnię i chodniki, ale również nową podziemną sieć wodno-kanalizacyjną.

28 września 2021

Zmiany w organizacji ruchu na DK12

Część Wiaduktu im. Stefana Grota-Roweckiego z lotu ptaka

Firma Strabag informuje, że 30 września br. rozpocznie roboty w rejonie ulic Wolińska i Szybowników, gdzie powstanie rondo. Wymusi to zmianę organizacji ruchu w tym miejscu. Jednocześnie firma Strabag informuje, że także 30 września otwarta dla ruchu samochodów osobowych zostanie ul. Szybowników, na odcinku od ul. Kosmonautów do ul. Dożynkowej.

24 września 2021

Fragment ul. Ostroroga będzie nieprzejezdny

Fragment ul. Antonińskiej

Na poniedziałek, 27 września, planowane jest zamknięcie dla ruchu fragmentu ul. Antoniny łączącej ul. Adama Mickiewicza z ul. Jana Ostroroga.

03 września 2021

Kolejny fragment ul. Szybowników zamknięty

Remontowana ulica

Wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach Miasta Leszna firma Strabag informuje, że od 6 września (poniedziałek) na ul. Szybowników nastąpi wydłużenie odcinka zamkniętego dla ruchu od ul. Kosmonautów do ul. Kochanowskiego.

27 sierpnia 2021

Modernizacje sygnalizacji świetlnych

Modernizacje sygnalizacji świetlnych

Urząd Miasta Leszna Wydział Inwestycji informuje, że w dniu 30.08.2021r. ( poniedziałek) na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła z Al. Z. Krasińskiego oraz C.K. Norwida i Wiaduktu im. gen. Grota Roweckiego planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją sygnalizacji świetlnej.

03 sierpnia 2021

Rondo Grzybowo będzie zamknięte

Znaki o robotach drogowych

Informujemy, że w związku z przebudową drogi krajowej nr 12 w granicach Miasta Leszna, w dniach od 5 do 8 sierpnia br. wyłączone z ruchu zostanie Rondo Grzybowo. Na rondzie wykonywane będą roboty bitumiczne.

0 Koszyk