Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 10 grudnia 2018

Zwycięstwo siatkarzy UKS 9 Leszno

Zdjęcie, Zwycięstwo siatkarzy UKS 9 Leszno

Leszczyńskiej drużynie udało się powtórzyć sukces z Leszna i pokonać, tym razem na wyjeździe, lidera rozgrywek grupy B 3 ligi Salos Ostrów Wlkp. Od początku spotkania przewaga była widoczna po leszczyńskiej stronie siatki. Dwa pierwsze sety kończyły się kolejno do 21 i 20. W trzecim Tygrysy dostały zadyszki i chwilowy brak koncentracji zaważył na przegranej w secie do 17. Ostatnia, czwarta partia meczu przyniosła jednak pełną regenerację sił i zwycięstwo leszczynian do 19. Mocnymi punktami w meczu był niemal bezbłędny atak i dokładne przyjęcie.

Kolejny mecz Tygrysów odbędzie się 15 grudnia w Lesznie. Tym razem leszczynianie zmierzą się z drużyną ze Słupcy.
Sobota była również szczęśliwa dla młodzieżowych ekip UKSu. Młodziczki odniosły podwójne zwycięstwo 2:0 z zespołami Muks Jantar Kalisz i Trójką Krotoszyn, młodzicy zwyciężyli z Maltą Poznań 2:0 i ulegli Energetykowi 0:2, zapewniając sobie jednak bezpieczne drugie miejsce w tabeli.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-12-10 08:30:36