Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności turystyka 14 kwietnia 2021

#LESZNOseeUnow – to już nie kampania, to wirtualny organizm

Zdjęcie, #LESZNOseeUnow – to już nie kampania, to wirtualny organizm

Kampania #LESZNOseeUnow została powołana do życia rok temu. Miała stać się odpowiedzią na szalejącą pandemię koronawirusa i swoistą szczepionką na podtrzymanie atrakcyjności miasta wśród mieszkańców i odwiedzających Leszno turystów.

Ostatni rok pokazał, że turyści przez względu na pandemię zmienili swoje zapotrzebowania. Turystyka regionalna oraz mikroturystyka znów stały się głównym punktem zainteresowania. Powodzeniem cieszą się krótkie, jednodniowe wycieczki niedaleko miejsca zamieszkania, aktywny wypoczynek w najbliższej okolicy lub niezwykle mocno kreowane ostatnio hasło – City Break – polegające na wyjazdach do dużych miast w celu poznawania ich atrakcyjności – czyli zwiedzania w pigułce.

Kampania #LESZNOseeUnow wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i turystów o czym może świadczyć stale rosnąca popularność, rozpoznawalność oraz zainteresowanie akcją. Aby dotrzymać tempa zmieniającym się trendom w turystyce, kampania rozrasta się na różne gałęzie. Oprócz mocnych podstaw czyli atrakcji turystycznych, zabytków, miejsc aktywnego wypoczynku i wydarzeń, akcja zaczęła promować miejsca nietuzinkowe, nieznajdujące się w folderach czy przewodnikach, a podnoszące atrakcyjność miasta.

„Miasto innej perspektywy” – czyli najnowsza odsłona kampanii #LESZNOseeUnow – nie tylko opisuje i promuje te miejsca ale również uczy historii miasta i wchodzi w interakcję z użytkownikami, którzy biorą czynny udział w promowaniu i podnoszeniu atrakcyjności Leszna.

#LESZNOseeUnow udowadnia, że czas pandemii nie jest czasem straconym dla turystyki, a zainteresowanie mieszkańców i turystów jest ogromne. To już nie tylko standardowy przewodnik ale wirtualny organizm, który wspólnie z mieszkańcami i użytkownikami mocno wzmacnia markę turystyczną Leszna.

Zapraszamy serdecznie na nasz instagramowy profil @cit_leszno gdzie na bieżąco możecie śledzić jak #LESZNOseeUnow rośnie w siłę i z Waszym zaangażowaniem pracuje nad promocją Leszna.

 

 

 

Opublikował: Konrad Andrzejewski kontakt: kandrzejewski@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-04-16 11:59:02
0 Koszyk