Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 25 listopada 2020

Złoty medal Reiss Cup trafia do Leszna!

Zdjęcie, Złoty medal Reiss Cup trafia do Leszna!

W ubiegły weekend (21-22 listopada) w Poznaniu na obiekcie APR Arena Dębiec został rozegrany turniej Reiss Cup. Nie brakowało emocji i najwyższej rangi pokazu piłkarskich umiejętności! Drużyna z Leszna wywalczyła pierwsze miejsce na podium.

Turniej Reiss Cup przyniósł wiele sportowych wrażeń. Jedenaście lokalizacji Akademii podjęło rękawice i rywalizowało o podium. Najlepszym zespołem okazało się Leszno, drugie i trzeciemiejsce zajął Kościan. Cieszymy się, że wszyscy zawodnicy byli zmotywowani i gotowi do walki w duchu fair-play. Ponadto za zawodnika MVP uznano Stanisława Sztula z Kościana. Natomiast niezastąpionym i najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Leon Adamiak z Leszna!

Turniej Reiss Cup to niesamowity czas dla zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa. Cieszymy się, że w ubiegły weekend każdy z zawodników pokazał piękny futbol, rozegrany z myślą zasady fair play. Doceniamy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Leszna, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach.

Każdy, kto uwielbia lub chce rozpocząć sportową przygodę, może dołączyć do zwycięskiej drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa w Lesznie, po to by trenować i odnosić wspólnie sukcesy. Więcej informacji o treningach Akademii Piłkarskiej Reissa, znajdziesz na stronie: akademiareissa treningi lub pod numerem telefonu:  506699200

Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń!

 

Opublikował: Paulina Janowicz kontakt: pjanowicz@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk