Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 10 kwietnia 2018

Zgłoś się na Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych

Zdjęcie, Zgłoś się na Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych

"Dzień Europy oraz Targi Organizacji Pozarządowych” organizowane będą w tym roku 12 maja, jednak żeby wszystko było dopięte na "ostatni guzik" zgłaszać się można tylko do 16.04.2018r

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Europe Direct Poznań, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie oraz Urząd Miasta Leszna serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym po raz kolejny wydarzeniu pn. „Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych”, które odbędzie się 12 maja br. w godzinach 10:30–14:00. Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie będzie miało miejsce na leszczyńskim Rynku, który tego dnia zamieni się w Europejskie Miasteczko Obywatelskie.

Intencja organizatorów przy realizacji przedsięwzięcia jest – tak jak dotychczas, nieprzerwanie, od 9 lat jest podejmowanie inicjatyw proeuropejskich w najbliższym otoczeniu.

W programie przewidziane są: Animacyjne Targi z konkursami prowadzone przez lokalne organizacje pozarządowe i placówki oświatowe, występy artystyczne, animacje dla dzieci i młodzieży oraz szereg atrakcji dla mieszkańców miasta Leszna.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy leszczyńskie organizacje pozarządowe: fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, spółdzielnie socjalne, placówki oświatowe, grupy nieformalne. Zachęcamy do przygotowania programu artystycznego (można przygotować piosenkę, teatrzyk, kabaret itp.), który powinien być związany z wartościami jakie niesie za sobą Unia Europejska (ekologia, mobilność, równość rasowa, płciowa itd.). Maksymalny czas występu to 5 min (czas weryfikowany zostanie na podstawie przesłanych podkładów).

Istnieje również możliwość zaprezentowania Państwa placówki lub organizacji na płycie Rynku, ponieważ równoległe z występami na scenie odbywać się będą Targi Organizacji Pozarządowych.

Jak się zgłosić?

1)      dot. prezentacji na scenie:

Koordynacją programu artystycznego zajmuje się Fundacja Centrum Aktywności Twórczej. Placówki oświatowe zainteresowane wystąpieniem na scenie proszone są o wypełnienie załączonego formularza i wysłanie go do dnia 16.04.2018r.  na adres e-mail: erasmus@fundacja-cat.pl.   W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorem przedsięwzięcia, panią Marleną Pujszą - Kunikowską,  tel.:  665 480 656. Podkłady muzyczne należy przesłać na w/w maila lub  dostarczyć na adres: Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, ul. Więzienna 3, 64-100 Leszno maksymalnie do 23 kwietnia 2018r.

2) dot. prezentacji na płycie Rynku:

Koordynacją stoisk targowych zajmuje się Biuro Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Leszna. Placówki oświatowe/organizacje pozarządowe zainteresowane przygotowaniem prezentacji swojej działalności na płycie Rynku proszone są o wypełnienie załączonego formularza  i wysłanie do 16.04.2018r. na adres e-mail: ngo@leszno.pl. Formularze można składać również osobiście w Biurze Pełnomocnika ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, przy Al. Jana Pawła II 21 a. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:  65 529 54 03.

Czekamy na Ciebie

Pomyśl, co możesz zrobić, aby pokazać się jak największej liczbie osób. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś!

 

 

 

Opublikował: NGO kontakt: ngo@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-04-10 13:38:16
0 Koszyk