Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 14 września 2020

Wyniki UKS Achilles Leszno podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Radomiu

Zdjęcie, Wyniki UKS Achilles Leszno podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Radomiu

Wiele radości i satysfakcji przyniosły zawodnikom i trenerom UKS "Achilles" Leszno Mistrzostwa Polski Juniorów U20, które odbyły się Radomiu.

Rewelacyjny występ Jolanty Klimasz (trenerka Hanna Górska): brązowy medal w rzucie młotem 53,96m oraz VI miejsce w rzucie dyskiem 38,79m.

Również w rzucie młotem Monika Kuśpiel (trenerka Hanna Górska) ustanowiła rekord życiowy i wywalczyła wysokie XI miejsce w finale 40,98m.

Bardzo mocno "zapracowana" podczas mistrzostw była Ewelina Maciejewska (trener Dariusz Górski) startująca w trójskoku zajeła V miejsce 11,87m oraz w skoku w dal 5,39m - XI miejsce.
Również bardzo waleczny był Grzegorz Walewski (trener Filip Zdonek) startujący na dystansie 2000 m z przeszkodami zajmując XIII miejsce 6,43,56s.

Wielkie brawa dla zawodników i trenerów!

Na zakończenie Mistrzostw Polski dotarła do nas jeszcze jedna miła wiadomość: Jolanta Klimasz została powołana do Kadry Narodowej Juniorów na lekkoatletyczny mecz międzypaństwowy, który odbędzie się w
Karpaczu 20 września. Możliwość reprezentowania Polski z orzełkiem na piersi to największe wyróżnienie dla każdego sportowca. Gratulujemy.

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-09-14 12:26:53
0 Koszyk