Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 27 grudnia 2018

Wielkie świętowanie w UKS 9

Zdjęcie, Wielkie świętowanie w UKS 9

W tym roku świętowanie w UKS 9 trwało 2 dni. Zaczęliśmy w czwartek (20 grudnia) od organizacji Świątecznego Turnieju Mini Siatkówki i Akademii Tygrysa. W rywalizacji wzięło udział 150 młodych adeptów siatkówki. Dla wielu z nich był to debiut pod siatką. Tego dnia na turnieju gościliśmy zespoły z Poznania, Krotoszyna i Sulęcina.

Po turnieju nasi młodzi siatkarze wraz z Rodzicami usiedli do przedświątecznego stołu. Podczas spotkania odbyło się zaprzysiężenie na tygrysa, którego dokonali trenerzy: Jarek Borowski, Jagoda Korol, Bartek Gadkowski i Filip Wrotkowski. Dzieciom zostały symbolicznie wymalowane wąsy - oficjalny znak wstąpienia do klubu. Siatkarki i siatkarze ubrali wspólnie choinkę.

W piątkowy wieczór została zorganizowana wigilia dla grup młodzieżowych, pierwszego zespołu i parterów klubu. Kolacja odbyła się w Sali Bankietowej w Renomie. Był to czas, w którym działacze podziękowali miastu, sponsorom i zawodnikom za zaangażowanie i pomoc w realizacji marzeń.Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-12-27 14:41:51
0 Koszyk