Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

24 sierpnia 2022

W piątek i sobotę utrudnienia na Osieckiej

Znak ostrzegawczy roboty na drodze

Informujemy, że w dniach 26-27 sierpnia br. firma NODO Sp. z o.o. przystąpi do naprawy wysepki rozdzielającej kierunki ruchu w obrębie skrzyżowania ulicy Osieckiej z ul. Popiełuszki.

10 sierpnia 2022

Kustronia na finiszu

ul. Kustronia

Dobiega końca budowa ulicy gen. Józefa Kustronia, która łączy Tamę Kolejową z ulicą Cypriana Kamila Norwida. Drogowcom zostały jeszcze prace wykończeniowe i porządkowe.

01 sierpnia 2022

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu!

Zaklejone znaki przygotowane na nową organizację ruchu

Uczulamy kierowców na zmianę organizacji ruchu planowaną na skrzyżowaniu ulic Kiepury, Dekana i Sygietyńskiego, która wejdzie w życie 3 sierpnia br.

28 lipca 2022

Utrudnienia na Kąkolewskiej

znaki drogowe ostrzegające o robotach drogowych

Miejski Zarząd Dróg informuje, że w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia na ulicy Kąkolewskiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Jana Długosza, wystąpią utrudnienia w ruchu.

26 lipca 2022

Naprawa sieci kanalizacyjnej - utrudnienia

znak ostrzegawczy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie, zawiadamia, że: w dniach 27-28.07.2022 r. w związku z koniecznością usunięcia awarii sieci kanalizacyjnej nastąpi zamknięcie dla ruchu drogowego ul. Niepodległości na odcinku od ul. Grunwaldzkiej (rondo INKA) do posesji nr 63 (sklep żabka).

28 czerwca 2022

Utrudnienia na Poznańskiej

Znak drogowy informujący o zwężeniu jezdni

W dniach 29-30 czerwca w godzinach ok. 9-14 na ul. Poznańskiej pomiędzy Rondem Gronowo, a Rondem Podwale na wysokości dawnego TESCO będzie wyłączony jeden pas ruchu w kierunku południowym, czyli w kierunku centrum miasta.

21 czerwca 2022

Prace na Wilkowickiej - ulica zamknięta dla ruchu

znak - roboty drogowe

Od 23 do 25 czerwca remontowany odcinek ul. Wilkowickiej oraz skrzyżowanie ul. Wilkowickiej z ul. Graniczną będą zamknięte dla ruchu. Wykonawca modernizacji tej drogi planuje układanie warstwy ścierlanej asfaltu.

10 czerwca 2022

Skrzyżowanie z Wilkowicką zamknięte

znaki robót drogowych

Od 11 do 13 czerwca skrzyżowanie ul. Wilkowickiej z ul. Graniczną będzie zamknięte. Wynika to z planów zamknięcia od 13 czerwca innej drogi dojazdowej do Wilkowic – ul. Mórkowskiej – którą remontuje Powiat Leszczyński. Przypominamy, że objazd dla zamkniętej ul. Wilkowickiej prowadzony jest przez Święciechowę, a dla zamkniętej ul. Granicznej – przez Lipno.

26 maja 2022

Masa na Wilkowickiej

Prace na ul. Wilkowickiej

Dziś i jutro na remontowanej ulicy Wilkowickiej kładzione będą dwie pierwsze warstwy masy bitumicznej. W sobotę ul. Wilkowicka zostanie udostępniona wyłącznie w celu dojazdu do posesji. To już końcówka prac.

0 Koszyk