Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

25 marca 2020

Ostatnia warstwa na Osieckiej

Droga wśród zieleni

Informujemy, że w dniach 26-27 marca br. (czwartek i piątek) ul. Osiecka na odcinku od przejazdu kolejowego do granicy miasta będzie zamknięta dla ruchu samochodowego. Związane jest to z układaniem ostatniej warstwy bitumicznej. W związku z powyższym na te dwa dni odcinek ul. Osieckiej od przejazdu kolejowego do granicy miasta zostanie całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego.

16 marca 2020

Zamknięty przejazd kolejowo-drogowy na ul. Dożynkowej

Zamknięty przejazd kolejowo-drogowy na ul. Dożynkowej

Torpol S.A. informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu. W dniach 17.03 – 20.04.2020r. zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowo-drogowy na ul. Dożynkowej w Lesznie.

13 marca 2020

Dziś otwarcie ul. Osieckiej

Ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Osieckiej jest już dostępna od kilku dni

Informujemy, że dzisiaj, 13 marca, o godz. 16.00 zostanie udostępniona dla samochodów osobowych ul. Osiecka w Lesznie zgodnie z założeniami wynikającymi z wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

09 marca 2020

Osiecka nadal zamknięta

Znaki drogowe informujące o robotach drogowych

W związku z pojawiającymi się zapytaniami w sprawie otwarcia ul. Osieckiej informujemy, że odcinek tej ulicy od torów kolejowych do granicy Miasta Leszna jest nadal placem budowy i jest zamknięty dla ruchu samochodowego.

22 stycznia 2020

Awaria na ul. Szkolnej

Awaria na ul. Szkolnej

Jak informuje MPWiK w Lesznie, w związku z awarią zasuwy na sieci wodociągowej, ul. Szkolna w Lesznie na odcinku od ul. Kościelnej do ul. Leszczyńskich została zamknięta.

17 stycznia 2020

Utrudnienia na ul. 17 Stycznia

Utrudnienia na ul. 17 Stycznia

W związku z uroczystościami patriotycznymi związanymi z obchodami 100. rocznicy powrotu Leszna do Macierza w dniu 17.01.2020 roku w godz. 16.20 – 16.50 sekwencyjnie zamknięta dla ruchu będzie ul. 17 Stycznia.

16 stycznia 2020

Od piątku zmiany przy dojeździe do cmentarza komunalnego

Od piątku zmiany przy dojeździe do cmentarza komunalnego

Urząd Miasta Leszna, Wydział Inwestycji informuje o rozpoczęciu przebudowy kolejnego odcinka ulicy Osieckiej w Lesznie (DW432). Zamknięty dla ruchu będzie fragment od przejazdu kolejowego do ul. Osieckiej (drogi gruntowej prostopadłej do drogi wojewódzkiej) wraz ze skrzyżowaniem z ul. Sadową.

23 grudnia 2019

Ul. Kasprowicza już przejezdna

Ostatnie prace na ul. Kasprowicza

Od soboty, 21 grudnia, przejezdna jest ul. Kasprowicza. Jak informuje MPWiK w Lesznie dziś (23 grudnia) wykonywane są jeszcze tylko roboty drogowe, ale nie wymagają one zamknięcia ulicy, mogą natomiast wystąpić utrudnienia w ruchu.

05 grudnia 2019

Kolejny odcinek DK12 zakończony

Zamknięte Al. Krasińskiego

Dobiega końca przebudowa kolejnego odcinka DK12 w granicach miasta. Od soboty rana czynne będzie skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z Al. Krasińskiego i ul. Norwida, a na DK12 powróci dwupasmowy ruch pojazdów w obu kierunkach.

0 Koszyk