Graficzny nagłówek podstrony

Utrudnienia w ruchu

19 maja 2022

Ulica Wąska zyska nową nawierzchnię

Spychacz pracuje na ul. Wąskiej w Lesznie

Ulica Wąska to krótka uliczka, która prowadzi z Placu Metziga do ul. Kościelnej, praktycznie wyłączona z ruchu kołowego. Jej nawierzchnia była już mocno wyeksploatowana, teraz się to zmieni.

16 maja 2022

Rondo oddane do użytku (zdjęcia)

Rondo ul. Szybowników i ul. Wolińskiej

Od soboty, 14 maja kierowcy mogą już bez przeszkód korzystać z ulicy Szybowników. Otwarte zostało także trzecie nowo wybudowane rondo na tym odcinku - na skrzyżowaniu z ulicą Wolińską (na zdjęciu).

13 maja 2022

Przejście pieszo-rowerowe zamknięte

Zamknięte przejście dla pieszych i rowerzystów

Na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Al. Piłsudskiego wyłączone z ruchu zostało przejście dla pieszych i dla rowerzystów z powodu uszkodzonego sygnalizatora świetlnego.

12 maja 2022

W sobotę otwarcie

Rondo na skrzyżowaniu ul. Szybowników i Wolińskiej

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, jak na przykład opady deszczu, to w najbliższą sobotę 14 maja rano ul. Szybowników i nowe rondo z ul. Wolińską zostaną udostępnione do ruchu.

12 maja 2022

Ulica Kilińskiego po modernizacji (zdjęcia)

Ulica Kilińskiego po modernizacji

Dzięki współpracy Miasta i Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie, ulica Jana Kilińskiego na całej długości ok. 650 metrów zyskała nie tylko nową nawierzchnię i chodniki, wykonano również nową podziemną sieć wodno-kanalizacyjną.

25 kwietnia 2022

Utrudnienia na wiadukcie

Wiadukt z lotu ptaka

Wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna, firma Strabag, informuje, że od 27.04.2022 do 30.04.2022 na początku i na końcu Wiaduktu im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego wystąpią połówkowe wyłączenia pasów ruchu ze względu na wykonywanie dylatacji.

25 kwietnia 2022

Roboty bitumiczne na ul. Unii Europejskiej

Walec drogowy

Wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 12 w granicach miasta Leszna informuje, że w dniach 27, 28 i 29 kwietnia oraz 4 i 5 maja ul. Unii Europejskiej będzie całkowicie zamknięta dla ruchu z uwagi na wykonywanie robót bitumicznych.

29 marca 2022

Ul. Unii Europejskiej zamknięta

Łyżka koparki i betonowa rura

Od 31 marca br. na ul. Unii Europejskiej wystąpią utrudnienia w ruchu. Będzie ona dostępna wyłącznie w celu dojazdu do posesji przy ul. Hiszpańskiej i Holenderskiej. Ruch tranzytowy kierowany będzie przez Al. Konstytucji 3 Maja.

17 marca 2022

Zmiany na ul. Krótkiej i Królowej Jadwigi

Znaki drogowe o pracach drogowych

Wykonawca budowy Galerii Goplana z dniem 21 marca 2022 r. wprowadza tymczasową organizację ruchu w rejonie ulic Krótkiej i Królowej Jadwigi. Ul. Krótka na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Królowej Jadwigi będzie wyłączona z ruchu zarówno dla pieszych, jak i dla pojazdów, a na ul. Królowej Jadwigi odcinkowo wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy i bezwzględny zakaz zatrzymywania się.

0 Koszyk