Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności turystyka 29 lipca 2019

Tylko dla dorosłych (zdjęcia)

Zdjęcie, Tylko dla dorosłych (zdjęcia)

II edycja Retro Rowerówki za nami. Zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem zeszłorocznej, pierwszej edycji Retro Rowerówki, postanowiliśmy iść za ciosem. II edycja naszej retro imprezy ściągnęła na start blisko 60 osób! Zaskoczyliście nas Państwo pomysłami na stroje z epoki oraz oryginalnymi modelami waszych retro rowerów.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za udział w imprezie, dużą frekwencję oraz przesympatyczną atmosferę, którą Państwo stworzyliście. Mamy nadzieję, że pojawicie się Państwo w tym samym, lub nawet powiększonym składzie w kolejnych edycjach Retro Rowerówki.

Duże ukłony wędrują w stronę przesympatycznych gentelmanów z grupy Wonhol Garage za nieocenioną pomoc w zabezpieczeniu naszej imprezy. Panowie, dobra robota! Z uśmiechem na ustach aż się chce zaśpiewać "Paaaaaarostatkiem w piękny rejs" ;)

Podziękowania ślemy również dla Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej za pomoc w zorganizowaniu imprezy. Jak zawsze przesympatyczna i profesjonalna współpraca.

Z naszej strony skromne ukłony. Cieszymy się, że doceniliście Państwo naszą pracę i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych imprezach.

 

Zespół Centrum Informacji Turystycznej w Lesznie

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-07-29 09:24:05
0 Koszyk