Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności kultura 14 września 2020

Teatr Miejski w Lesznie rozpoczyna sezon artystyczny 2020/2021!

Zdjęcie, Teatr Miejski w Lesznie rozpoczyna sezon artystyczny 2020/2021!

Jesteśmy szczęśliwi, że po tak długiej przerwie możemy wreszcie zaprosić Państwa ponownie na naszą widownię. Choć przez wiele miesięcy nie mogliśmy dla Państwa grać, nie próżnowaliśmy, intensywnie pracując nad nowymi tytułami. Wrzesień i początek października obfitować będą zatem u nas w PREMIERY, na które zapraszamy Państwa przez trzy kolejne weekendy. Oto nasze najbliższe propozycje:

  • 18 września, godz. 18.00 - PREMIERA

Pierre Sauvil MIŁOŚĆ I POLITYKA

Kolejne spektakle: 19, 20 września, godz. 18.00

  • 26 września, godz. 18.00 - PREMIERA

Geraldine Aron MÓJ BOSKI ROZWÓD

Kolejny spektakl: 27 września, godz. 18.00

  • 2 października, godz. 18.00 - PREMIERA

Antoine de Saint-Exupéry MAŁY KSIĄŻĘ

Kolejne spektakle: 3 października, godz. 18.00 oraz 4 października, godz. 17:00.

Oprócz nowych przedstawień na afisz powrócą, rzecz jasna, także te nieco starsze. Znowu na scenie przy Narutowicza ciąć będą SZALONE NOŻYCZKI, będziemy CHWYTAĆ DZIEŃ z Robertem Rozmusem i fantastycznymi piosenkami Zbigniewa Wodeckiego.

Gościnnie zaprezentujemy Państwu w listopadzie przezabawną komedię na aktorski duet „Przyszedł mężczyzna do kobiety”. On i ona spotykają się na randce, która zaczyna się… fatalnie. Po serii kłótni i obelg, włączają płytę „Love story” i… zaczynają jeszcze raz. Oboje muszą przecież dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem, a samotnością.

Przygotowujemy również dla Państwa duży blok działań edukacyjnych i popularyzatorskich - wspólnie czytać będziemy poezję i dramaty, poznamy teatr od kulis i bawić się będziemy w aktorów. Spotkamy się nieraz także w sieci.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wizyta w Teatrze Miejskim była bezpieczna i aby – wbrew pandemicznym ograniczeniom - czuli się Państwo u nas jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie.

Niech ta jesień będzie zdrowa, kolorowa i pełna artystycznych wrażeń. Zaplanujcie ją z Teatrem Miejskim!

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Opublikował: Bernadeta Klupś kontakt: bklups@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-09-14 08:17:36
0 Koszyk