Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 06 kwietnia 2016

Targi Dom i Ogród już w najbliższy weekend!

Plakat reklamujący Targi DOm i Ogród.

Targi Dom i Ogród to jedno z tych wydarzeń, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez Miasta Leszna i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Kolejna, 10ta już edycja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia, tradycyjnie w leszczyńskiej hali Trapez.

W związku z rosnącym zainteresowaniem targami organizowanymi przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Lesznie oraz różnorodnością prezentujących się wystawców, powierzchnię wystawową podzielono na różne strefy. Na targach będzie możliwość zapoznania się z ofertą projektantów i architektów zarówno domów, wnętrz jak i ogrodów. Swoje miejsce będą miały również firmy ogólnobudowlane, produkujące okna, drzwi i podłogi, firmy zajmujące się instalacją sanitarną, elektryczną, grzewczą, firmy stosujące nowatorskie rozwiązania, aranżujące wnętrza, tworzące dekoracje, tworzące meble do wnętrz, jak i ogrodowe. Nie zabraknie również firm z branży ogrodniczych, które wzbogacą Targi roślinami, bylinami i krzewami. Partnerami i Wystawcami Targów są wszystkie firmy związane z produktami i usługami dla domu i ogrodu, ponieważ Targi Dom i Ogród łączą w sobie elementy promocji firm z elementami handlu artykułami ogrodniczymi i dekoracyjnymi.

Targi Dom i Ogród są imprezą bezpłatną dla wszystkich zwiedzających, odbywającą się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Leszna. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Leszna i nie tylko.

 

Opublikował: kontakt: ostatnia zmiana:
0 Koszyk