Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 11 sierpnia 2017

Sierpniowy Leszczyński Informator Pozarządowy

Zdjęcie, Sierpniowy Leszczyński Informator Pozarządowy

Przed długim sierpniowym weekendem mamy dla Was kolejny numer Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego.

W broszurze znajdziecie  zaproszenie do udziału w Festynie Organizacji Pozarządowych, leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie. Mamy już ponad 150 zgłoszeń od fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, instytucji i firm, które będą przedstawiać swoją ofertę 16 września na Wielkim Pikniku Pasji! Nie może Was tam zabraknąć! W tym roku Festyn odbędzie się na terenie obok Stadionu im. Alferda Smoczyka, jedną z wielu atrakcji tego dnia będzie  Dzień Otwartych Koszar. W numerze znajdziecie również kilka informacji o tym , jakie atrakcje przygotowują niektórzy z wystawców. A to dopiero początek niespodzianek! Możemy Wam zdradzić, że wszyscy starają się, żeby stworzyć jak najbardziej atrakcyjne stoisko.

                W broszurce przeczytacie również o „Bombie Inicjatyw” – mikrodotacjach Prezydenta Miasta Leszna . Pięć organizacji otrzymało granty i już zaczynają realizować swoje projekty.

Przygotowaliśmy tez informacje o nadchodzących wydarzeniach i ciekawych inicjatywach podejmowanych przez leszczyńskie NGO.

W dziale „Jest nas coraz więcej” witamy kolejne organizacje rozpoczynające działalność na leszczyńskim rynku organizacji pozarządowych.  

W najnowszym numerze znajdziecie również informacje na temat kampanii prowadzonych przez nasze biuro -  „wyPRomuj NGO” oraz „Inicjatywne Środy”. Mamy także garść praktycznych informacji, czyli jak zawierać i rozliczać umowy o dzieło w organizacji.

Mamy nadzieję, że przeczytacie najnowszy numer z zainteresowaniem! Do zobaczenia 16 września! Czekamy na Was na Festynie!

Opublikował: Aleksandra Michalska kontakt: amichalska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2017-08-11 14:04:56
0 Koszyk