Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 22 lipca 2019

Rynki Śniadaniowe - 27.07.2019

Zdjęcie, Rynki Śniadaniowe - 27.07.2019

Już w najbliższą sobotę, 27 lipca, od 10.00 do 14.00 zapraszamy na Rynki Śniadaniowe na placu Metziga. Oprócz pysznego śniadania, dobrej kawy, ciasta i lodów jak zwykle przygotowaliśmy garść atrakcji.

Wśród nich m.in. Teatrzyk Pompon, który wystąpi z przedstawieniami ,,Pompon i Czarna Chmura'' (godz. 11.00) oraz ,,Smok Stefan'' (godz. 12.00)
"Pompon i Czarna Chmura" to historia pieska, który ucieka od okrutnej królowej. Wraz z królewną Lilianną i z pomocą publiczności próbuje przywrócić ładną pogodę w swojej krainie. Z kolei przedstawienie "Smok Stefan" to bajka o dobrym smoku, który poznaje wesołą dziewczynkę Lucynkę. To opowieść o zabawie, śmiechu i przyjaźni.

Poza spektaklami, na dzieciaków będą czekały warsztaty kreatywne, podczas których będą wykonywać: pacynki ze skarpet, wyszywanki, guzikowe pamperka – breloczki. Będą też malowane kamienie i gry kieszonkowe.

Biblioteka Ratuszowa przygotowała też dla najmłodszych warsztaty muzyczne. W ruch pójdą bumbum rurki, dzwonki diatoniczne, cymbałki na tubach, bębenki, deszczownice i inne cuda. Świetna zabawa gwarantowana.

Standardowo będą kolorowe dmuchańce i co najważniejsze (prognozy pogody przewidują upały), atrakcje wodne.


Zapraszamy serdecznie!

Bieżące informacje: www.facebook.com/RynkiSniadaniowe 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-07-25 08:57:49
0 Koszyk