Graficzny nagłówek podstrony

Radni VIII kadencji

Skład Rady Miejskiej Leszna VIII kadencji:

Przewodniczący Rady Miejskiej Leszna

Tomasz Malepszy – t.malepszy@rm.leszno.pl 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Leszna

Adam Kośmider – adam.kosmider@rm.leszno.pl 
Piotr Więckowiak – p.wieckowiak@rm.leszno.pl  

 

Członkowie Rady Miejskiej Leszna: 

Jacek Adamczak – j.adamczak@rm.leszno.pl 
Lidia Baksalary – l.baksalary@rm.leszno.pl  
Dominika Bartosz – d.bartosz@rm.leszno.pl 
Edyta Feliczak-Przybyła – e.feliczak-przybyla@rm.leszno.pl  
Przemysław Górzny – p.gorzny@rm.leszno.pl 
Kazimierz Jęcz – k.jecz@rm.leszno.pl
Bernardyna Kaźmierczak – b.kazmierczak@rm.leszno.pl 
Hanna Kotomska – h.kotomska@rm.leszno.pl 
Krystian Maćkowiak – k.mackowiak@rm.leszno.pl 
Adriana Machowiak - a.machowiak@rm.leszno.pl 
Jacek Matecki – j.matecki@rm.leszno.pl 
Tomasz Mikołajczak – t.mikolajczak@rm.leszno.pl 
Sławomir Mocek – s.mocek@rm.leszno.pl 
Barbara Mroczkowska – b.mroczkowska@rm.leszno.pl 
Mariusz Nowacki – m.nowacki@rm.leszno.pl 
Aleksandra Petrus-Schmidt – a.petrus-schmidt@rm.leszno.pl 
Stefania Ratajczak - s.ratajczak@rm.leszno.pl 
Michał Skrzypczak – m.skrzypczak@rm.leszno.pl 
Marek Wein – m.wein@rm.leszno.pl 
Jarosław Zielonka – j.zielonka@rm.leszno.pl 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-12-20 12:03:18
0 Koszyk