Graficzny nagłówek podstrony

Radni VIII kadencji

Skład Rady Miejskiej Leszna VIII kadencji:

Przewodniczący Rady Miejskiej Leszna

Tomasz Malepszy – t.malepszy@rm.leszno.pl 

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Leszna

Adam Kośmider – adam.kosmider@rm.leszno.pl 
Piotr Więckowiak – p.wieckowiak@rm.leszno.pl  

 

Członkowie Rady Miejskiej Leszna: 

Jacek Adamczak – jacekadamczak23@gmail.com 
Lidia Baksalary – l.baksalary@rm.leszno.pl  
Dominika Bartosz – dominika.bartosz@onet.pl 
Edyta Feliczak-Przybyła – edyta_przybyla2@o2.pl 
Przemysław Górzny – p.gorzny@rm.leszno.pl 
Kazimierz Jęcz – konstruktor@os.pl 
Bernardyna Kaźmierczak – b.kazmierczak@rm.leszno.pl 
Hanna Kotomska – hanka.kotomska@autograf.pl 
Krystian Maćkowiak – makrys@wp.pl 
Adriana Machowiak - a.machowiak@rm.leszno.pl 
Jacek Matecki –  jmatecki@poczta.onet.pl 
Tomasz Mikołajczak – t.mikolajczak@rm.leszno.pl 
Sławomir Mocek – s.mocek@rm.leszno.pl 
Barbara Mroczkowska – bmroczkowska@wp.pl 
Mariusz Nowacki – m.nowacki@rm.leszno.pl 
Aleksandra Petrus-Schmidt – aleksandrapetrus@interia.pl 
Stefania Ratajczak - s.ratajczak@rm.leszno.pl 
Michał Skrzypczak – m.skrzypczak@rm.leszno.pl 
Marek Wein – marekwein@wp.pl 
Jarosław Zielonka – j.zielonka@rm.leszno.pl 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-06-24 14:49:42
0 Koszyk