Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności gospodarka 16 października 2019

Przemysł 4.0 - praktyczne warsztaty

Zdjęcie, Przemysł 4.0 - praktyczne warsztaty

"Przemysł 4.0 – praktyczne warsztaty dla firm” dedykowane są menedżerom, właścicielom i kadrze zarządzającej firm produkcyjnych z sektora MŚP. Warsztaty pokażą przedsiębiorcom MŚP jak wykorzystywać najnowsze technologie w produkcji i biznesie. Udział w dwudniowym warsztacie jest bezpłatny!

Wydarzenie jest realizowane w ramach działalności Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Realizatorami są Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Poznański Park Naukowo Techniczny.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach „Przemysł 4.0”? Ponieważ w ich trakcie będzie można się dowiedzieć m.in. jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość w biznesie, jak implementować sztuczną inteligencję, jak korzystać z robotów w małych i średnich firmach produkcyjnych. Wszystkie te elementy są już dziś dostępne dla polskich przedsiębiorców. Teraz można się dowiedzieć,  jak ich użyć, aby zyskać przewagę na rynku.

Dwie tury warsztatów:

24 i 25 października
21 i 22 listopada


MIEJSCE: Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, ul. Jana Pawła II 10, Poznań

Zapisy: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/szkolenia/szkolenie,przemysl-4-0-przekrojowy-inspirujacy-i-praktyczny-warsztat-dla-menadzerow-przedsiebiorstw,13.html

Rejestracja następuje wg kolejności zgłoszeń

Więcej informacji na temat "Przemysł 4.0 – praktyczne warsztaty dla firm” TUTAJ

Opublikował: Aleksandra Michalska kontakt: amichalska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-16 15:19:30
0 Koszyk