Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 28 czerwca 2021

Poprawiamy rewitalizację! - warsztaty dla mieszkańców

Zdjęcie, Poprawiamy rewitalizację! - warsztaty dla mieszkańców

W nadchodzącym tygodniu w Stacji Biznes odbędzie się cykl spotkań warsztatowych z mieszkańcami.

Miasto pracuje nad aktualizacją Gminnego Programu Rewitalizacji.  Jest to idealny moment, aby jeszcze raz zwrócić uwagę na wiele aspektów rewitalizacji w Lesznie – zmienić je, udoskonalić i zmodyfikować. Podczas warsztatów chcemy wspólnie z Państwem przyjrzeć się już obecnym projektom i być może wspólnie wypracować nowe, szyte na miarę potrzeb. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy i z pewnością różnić się będzie od standardowych konsultacji.

Przez cztery dni zaplanowaliśmy intensywne, niebanalne warsztaty. 

  • W poniedziałek, 5.07 zapraszamy wszystkich Ludzi biznesu - handlowców prowadzących sklep czy punkt usługowy na starówce, właścicieli nieruchomości, deweloperów... słowem: każdego, kto prowadzi biznes na starówce!
  • We wtorek, 6.07 zapraszamy Ludzi stąd - mieszkańców obszaru rewitalizacji. Ludzi, którzy znają bolączki, ale i potencjały mieszkania w samym centrum miasta.
  • W środę, 7.07 zapraszamy Ludzi młodszych i tych nieco starszych - zatem tak naprawdę wszystkich użytkowników starówki - młodzież, która codziennie chodzi tu do szkoły, mamy z dziećmi, które wiedzą najlepiej, jak można udoskonalić to miejsce pod kątem dzieci właśnie, seniorów, którzy 
  • W czwartek, 8.07 zapraszamy Ludzi kultury i czasu wolnego - wszystkich Was, którzy zajmują się kulturą na co dzień - artystów i ludzi z ciekawymi pasjami, ale i animatorów czasu wolnego. Wspólnie zastanowimy się jak kulturalnie zająć czas wolny naszej starówce. 

Wszystkie spotkania odbędą się w Stacji Biznes, plac Metziga 1.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w warszatach do dnia 2.07 mailowo - rewitalizacja@leszno.pl lub telefonicznie 65 529 46 35. 

 

 

Pliki do pobrania:
Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk