Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności turystyka 17 czerwca 2019

Pojechali mimo upału (zdjęcia)

Zdjęcie, Pojechali mimo upału (zdjęcia)

W minioną sobotę, tj. 15 czerwca 2019r., odbyła się kolejna edycja rajdu rowerowego „Rowerem przez Leszno-Region” organizowanego przez Miasto Leszno oraz Organizację Turystyczną Leszno-Region.

Pomimo prognozowych wysokich temperatur, na starcie imprezy zjawiła się duża grupa uczestników imprezy. Przez wzgląd na pogodę, różnorodność wiekową oraz możliwości fizyczne naszych rowerzystów, trasa rajdu została ułożona tak, by jechało się lekko i przyjemnie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, chęci i wytrwałość. Pomimo ponad 30-sto stopniowego upału i ponad 20-sto kilometrowej trasy, uśmiech nie znikał Państwu z twarzy.

Dziękujemy również Straży Miejskiej Leszna za pomoc w zabezpieczeniu imprezy. Bartosz, Przemek – jesteście nieocenieni. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach będziemy mogli na Was liczyć!

Panu Szymonowi Łaszczyńskiemu dziękujemy za profesjonalne zabezpieczenie medyczne. Cieszymy się bardzo, że nie miał Pan za dużo do „roboty” i wszyscy dojechali bezpiecznie do mety.

Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej podziękowania za ciepłe przyjęcie, posiłek i poszerzenie naszej wiedzy w temacie kultury i histori regionu leszczyńskiego.

A my, pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Lesznie, dziekujemy wszystkim za udział. Cieszymy się, że nasz trud i wysiłek włożony w organizację i przeprowadzenie tej imprezy został przez Państwa doceniony.

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-06-17 08:36:17
0 Koszyk