Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 12 stycznia 2018

Pierwszy w nowym roku numer Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego

Zdjęcie, Pierwszy w nowym roku numer Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego

Pierwsze w tym roku wydanie Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego to podsumowanie poprzedniego roku oraz podziękowanie za Wasze aktywne działania ale również wiele informacji o nadchodzących wydarzeniach. Polecamy do poczytania!

Juz w najbliższą niedzielę finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W broszurce znajdziecie mnósto informacji o wydarzeniach, które będą miały miejsce podczas niedzielnego Finału. Bardzo  nas cieszy, że leszczyńskie organizacje pozarządowe tez włączają się w tą  wielką  ogólnopolską akcję! Kilka z organizacji przekazało na licytacje swoje gadżety czy koszulki klubowe, na licytację trafiła równiez możliwość spędzenia czasu podczas kolacji z Prezydentem - myślmy, ze aukcje będą się cieszyć sporym zainteresowaniem!

W numerze znajdziecie także informacje o nadchodzących wydarzeniach, m.in. o obchodach 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Leszno, wydarzeniach sportowych, koncertach czy wystawach.

Organizacje pozarządowe przygotowują w styczniu bale i zabawy karnawałowe - plakaty z informacjami znajdziecie w zakładce Karnawał- baw się i wspieraj Leszczyńskie NGO.

Miasto Leszno rozpoczęło kampanię "Zostaw swój 1% w Lesznie" - w broszurce zamieściliśmy wykaz organizacji pozytku publicznego (działających na terenie Leszna i na rzecz jego mieszkańców) uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017 - warto przekazywac 1% - to nic nie kosztuje, a z pewnością zaprocentuje!

Podsumowujemy także akcję  "Chwalimy się - Leszczyńskie NGO aktywnie działają!" - cytujemy wypowiedzi przedstawicieli organizacji pozarządowych - warto poczytać ile udało się zrobic w ciągu roku.

Zachęcamy do lektury!

Opublikował: Aleksandra Michalska kontakt: amichalska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-01-12 16:36:47
0 Koszyk