Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 12 sierpnia 2022

PRZEMIANA weWNĘTRZna startuje ponownie!

Plakat konkursu z wystawą, na której są damskie torebki

Pamiętacie odmienione wnętrza zabytkowego zakładu zegarmistrzowskiego przy ul. Wolności czy też totalną metamorfozę sklepu z galanterią skórzaną mieszczącego się przy ul. Leszczyńskich i Zakładu Szewskiego przy ul. Klonowicza? Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja PRZEMIANY wewnętrznej. Można już wysyłać zgłoszenia chęci poddania się takiej właśnie metamorfozie.

  • Prowadzisz lokal na obszarze rewitalizacji miasta Leszna?
  • Twój lokal wymaga odświeżenia i liftingu?
  • Chcesz uczestniczyć w wartościowych warsztatach z zakresu obsługi klienta i zwiększania sprzedaży za pomocą prawidłowej ekspozycji towarów (visual merchendising) prowadzonych na terenie Twojego lokalu?
  • Myślisz o zmianie szyldu Twojego sklepu na nowy?
  • Chcesz zwiększyć potencjał prowadzonej działalności gospodarczej?

Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś się do konkursu PRZEMIANA weWNĘTRZna!

Organizatorem konkursu jest Miasto Leszno, a nagrodą w konkursie są warsztaty z zakresu wykańczania i dekoracji wnętrz lokali handlowo-usługowych oraz warsztaty ze sprzedaży za pomocą prawidłowej ekspozycji towaru, przeprowadzone na terenie lokalu, w którym zwycięski przedsiębiorca prowadzi działalność handlową lub usługową. Ponadto podczas warsztatów powstanie szyld punktu, wykonany zgodnie z obowiązującymi zasadami lokowania szyldów. Zgłaszany biznes prowadzony może być zarówno w lokalach prywatnych jak i będących w zasobach Miejskiego Zakładu Budynków Komunalnych w Lesznie, znajdujących się na obszarze rewitalizacji miasta Leszna.

Celem konkursu jest m.in. zachęcenie przedsiębiorców do stosowania strategicznego podejścia w planowaniu swojej działalności oraz kreowanie atrakcyjnego wizerunku lokali usługowych i handlowych. Uczestnictwo w warsztatach organizowanych na terenie zwycięskiego lokalu otwarte jest dla wszystkich przedstawicieli lokalnego mikro-biznesu. Dzięki przyjętej formule, przedsiębiorcy biorący udział w warsztatach, podniosą swoje umiejętności w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej, prezentacji produktów oraz dopasowania oferty do potrzeb klienta. Przedstawiciele biznesu poznają sposoby na podniesienie rozpoznawalności prowadzonej działalności i poprawę stopnia satysfakcji klienta. Ponadto warsztaty pozostawią trwały ślad w postaci odnowionego wnętrza lokalu.

Miasto Leszno na nagrody w konkursie przeznacza kwotę 10.000 zł. Prace konkursowe przyjmowane są do dnia 14.09.2022 r. do godz. 14.00. Formularz zgłoszeniowy wraz ze strategią firmy oraz zdjęcia lokalu należy przesyłać na adres mailowy: stacjabiznes@leszno.pl lub dostarczyć do Stacji Biznes (64-100 Leszno, Pl. Metziga 1). W ramach konkursu miasto nagrodzi jednego przedsiębiorcę. Szczegółowych informacji nt. konkursu udziela Wydział Rozwoju, tel. 726 031 303, stacjabiznes@leszno.pl

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2022-08-12 14:09:08
0 Koszyk