Graficzny nagłówek podstrony

POZNAJ się NA MIEŚCIE

Zdjęcie, POZNAJ się NA MIEŚCIE

"POZNAJ się NA MIEŚCIE" to kontynuacja kampanii „zaPREZENTuj się NA MIEŚCIE” prowadzonej w grudniu przez Miasto Leszno we współpracy z przedsiębiorcami i twórcami z centrum. Wraz z początkiem roku pokażemy Wam, że oferta leszczyńskiej Starówki potrafi naprawdę zaskoczyć.

W grudniowej akcji zaprezentowaliśmy ponad 50 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych, twórców zlokalizowanych w centrum. Ale to tylko część wyjątkowej oferty, jaką posiada Starówka. Nie chodzi tu o piękne zabytki, ciekawe instalacje, ozdoby, ale o lokalne biznesy prowadzone niekiedy z pokolenia na pokolenie od wielu lat, których nigdzie indziej w mieście nie znajdziecie. Będzie wiele nowości – niesamowitych punktów, które działają od niedawna, a Wy jeszcze o nich nie wiecie. Będą również ciekawostki, które z pewnością Was zadziwią i zakamarki, do których nigdy nie trafiliście.
Jedno jest pewne! Na Starówce „kryje się” bogata oferta, którą my z chęcią Wam przybliżymy.
W ramach kampanii będziemy prezentować dla Was kolejno ulice leszczyńskiej Starówki – zlokalizowane na nich punkty – lokalne sklepy, usługi, zakłady rzemieślnicze.
Docelowo stworzymy mapę, dzięki której korzystanie z oferty centrum stanie się łatwe i przyjemne.

 POZNAJ SIE NA MIESCIE

 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk