Graficzny nagłówek podstrony

Organizacja ruchu

03 grudnia 2019

Sadowa w Gronowską z pierwszeństwem

Sadowa w Gronowską z pierwszeństwem

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg informuje o wprowadzeniu w dniu dzisiejszym zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Gronowskiej i Sadowej w Lesznie.

24 czerwca 2019

Nowe udogodnienia dla rowerzystów

Nowe udogodnienia dla rowerzystów

Sieć tras rowerowych powiększyła się o blisko 1 km. To dzięki wprowadzeniu na dalszym odcinku ul. 17 Stycznia drogi dla rowerów i pieszych, a na ul. ks. T. Korcza chodnika z dopuszczonym ruchem rowerowym.

21 czerwca 2019

Prawym pasem tylko do Gronowa

Prawym pasem tylko do Gronowa

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg informuje o prowadzonej w dniu dzisiejszym tymczasowej zmianie organizacji ruchu na Rondzie Gronowo w Lesznie.

12 grudnia 2018

Od czwartku Narutowicza bez pierwszeństwa

Od czwartku Narutowicza bez pierwszeństwa

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od 13 grudnia (czwartek) zmieni się przebieg drogi z pierwszeństwem przejazdu na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i Poniatowskiego w Lesznie.

04 grudnia 2018

Nowe miejsca postojowe w Śródmieściu

Nowe miejsca postojowe w Śródmieściu

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od 4 grudnia 2018 roku Strefą Płatnego Parkowania zostanie objęty odcinek Al. Zygmunta Krasińskiego od ul. Skarbowej do ul. Słowiańskiej w Lesznie.

15 października 2018

Wilkowicka już przejezdna

Wilkowicka już przejezdna

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że otwarty dla ruchu został odcinek ulicy Wilkowickiej od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą do granicy miasta z Wilkowicami. Do końca listopada zakończą się na prace na pozostałym odcinku tj. do Węzła Święciechowa drogi S5.

27 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap II od 27.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 27 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. wschodnia).

16 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap I od 16.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 16 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. zachodnia).

25 czerwca 2018

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 2 lipca 2018 roku zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Osieckiej (DW 432) z ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Lesznie.

0 Koszyk