Graficzny nagłówek podstrony

Organizacja ruchu

12 grudnia 2018

Od czwartku Narutowicza bez pierwszeństwa

Od czwartku Narutowicza bez pierwszeństwa

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od 13 grudnia (czwartek) zmieni się przebieg drogi z pierwszeństwem przejazdu na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i Poniatowskiego w Lesznie.

04 grudnia 2018

Nowe miejsca postojowe w Śródmieściu

Nowe miejsca postojowe w Śródmieściu

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od 4 grudnia 2018 roku Strefą Płatnego Parkowania zostanie objęty odcinek Al. Zygmunta Krasińskiego od ul. Skarbowej do ul. Słowiańskiej w Lesznie.

15 października 2018

Wilkowicka już przejezdna

Wilkowicka już przejezdna

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że otwarty dla ruchu został odcinek ulicy Wilkowickiej od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą do granicy miasta z Wilkowicami. Do końca listopada zakończą się na prace na pozostałym odcinku tj. do Węzła Święciechowa drogi S5.

27 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap II od 27.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 27 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. wschodnia).

16 sierpnia 2018

Zaborowo z "Tempo 30" (etap I od 16.08)

Zaborowo z

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że z dniem 16 sierpnia zostanie wprowadzona strefa uspokojonego ruchu „Tempo 30” na obszarze Zaborowa (cz. zachodnia).

25 czerwca 2018

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Zmiana pierwszeństwa na Osieckiej

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, że od dnia 2 lipca 2018 roku zmieniona zostanie stała organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Osieckiej (DW 432) z ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Lesznie.

23 czerwca 2018

Kolejne ulice z „Tempo 30”

Kolejne ulice z „Tempo 30”

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje, ze od dnia 23 czerwca 2018 roku zostanie zmieniona stała organizacja ruchu na Zatorzu – w obrębie ulic Święciechowskiej, Szczepanowskiego i Św. Franciszka z Asyżu.

15 stycznia 2018

Bezpieczniej na ul. 17 Stycznia

Bezpieczniej na ul. 17 Stycznia

Urząd Miasta Leszna, Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje o zakończeniu budowy wyniesionego przejścia dla pieszych na ul. 17 Stycznia w Lesznie, na wysokości marketu spożywczego.

16 października 2017

Rowerem ze Śródmieścia na Zatorze

Rowerem ze Śródmieścia na Zatorze

Urząd Miasta Leszna Miejski Zarząd Dróg i Inwestycji informuje o zakończeniu wyznaczenia dwukierunkowego ciągu rowerowego na ul. Słowiańskiej od Al. Z. Krasińskiego w kierunku torów kolejowych.

0 Koszyk