Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 03 lutego 2021

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących Komitetu Rewitalizacji

Zdjęcie, Ogłoszenie o konsultacjach społecznych dotyczących Komitetu Rewitalizacji

Od 9 lutego br. rozpoczynamy miesięczne konsultacje społeczne dotyczące zasad wyznaczania składu i zasad działania Komitetu Rewitalizacji - organu opiniodawczo-doradczego Prezydenta Miasta Leszna.

W październiku 2017 roku Rada Miejska Leszna przyjęła uchwałą Gminny Program Rewitalizacji Miasta Leszna na lata 2017-2027. Następnie, w 2018 roku w myśl ustawy o rewitalizacji, Prezydent Miasta Leszna powołał Komitet Rewitalizacji stanowiący łącznik między urzędem a mieszkańcami. Komitet ten niebawem kończy swą kadencję. Zanim ogłoszony zostanie nabór członków Komitetu Rewitalizacji kolejnej kadencji, przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące zasad, w oparciu o które funkcjonuje obecny Komitet (Regulamin dotyczący zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji przyjęty został w 2018 roku, uchwałą Rady Miejskiej Leszna).

Konsultacje społeczne rozpoczną się od 9.02.2021 r. i potrwają do 11.03.2021r. do godz. 15.00. Będą prowadzone wśród mieszkańców Leszna w następujących formach:

  • Zbieranie uwag w postaci elektronicznej za pomocą poczty elektronicznej i formularza zamieszczonego na stronach Miasta Leszna: w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie www.rewitalizacja.leszno.pl i na portalu leszno.konsultacjejst.pl. Wypełniony formularz trzeba będzie przesłać na adres: rewitalizacja@leszno.pl w wyznaczonym terminie
  • Ankieta internetowa zamieszczona na portalu leszno.konsultacjejst.pl
  • Wykorzystanie grupy przedstawicielskiej – Komitetu Rewitalizacji

Zachęcamy do aktywnego udziału!

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Promocji i Rozwoju Miasta Leszna, pod nr telefonu 65 529 46 35 lub mailowo: rewitalizacja@leszno.pl.

Obwieszczenie zawiadamiające o ogłoszeniu konsultacji społecznych znajduje się TUTAJ

 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk