Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 12 kwietnia 2021

Nowa inicjatywa w centrum Leszna. Bądź jej częścią!

Zdjęcie, Nowa inicjatywa w centrum Leszna. Bądź jej częścią!

Prowadzisz sklep lub punkt usługowy w centrum Leszna? Właśnie rozpocząłeś tu swoją działalność i chcesz się zaprezentować? A może tworzysz na starówce i chcesz podzielić się tym ze światem?

Jedno jest pewne, działając tu, masz wpływ na rozwój centrum i kreujesz jego niepowtarzalny klimat.

Bądź zatem częścią wyjątkowego projektu, który właśnie powstaje. Skontaktuj się z nami (namiary poniżej), a my prześlemy Ci więcej szczegółów.

 

 

Wydział Promocji i Rozwoju
Urząd Miasta Leszna
Tel. 65 529 46 35
e-mail: rewitalizacja@leszno.pl
facebook.com/RewitalizacjaLeszna

Projekt powstaje przy współpracy Urzędu Miasta Leszna ze stowarzyszeniami: Nowe Stare Miasto oraz LSH Starówka. Jego celem jest kreowanie pozytywnego wizerunku starówki jako miejsca do mieszkania, dokonywania zakupów, do korzystania z usług i bogatej oferty kulturalnej, do spędzania czasu wolnego i rozwijania pasji czy do inwestowania. Tym samym będziemy kontynuować założenia naszych wcześniejszych akcji: „Zaprezentuj się na mieście” oraz „Poznaj się na mieście”.

Pisząc o starówce / centrum miasta / starym mieście mamy na myśli obszar rewitalizacji Leszna. Jest to fragment naszego miasta, który pod wieloma względami wymaga wsparcia. Tworzą go ulice przedstawione w załączonym pliku.

 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk