Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 01 czerwca 2021

Metalika Recycling - Oficjalny sponsor "Magazynu L"

Zdjęcie, Metalika Recycling - Oficjalny sponsor

Gdy rozpoczynałyśmy pracę nad #L, wiedziałyśmy, że musimy pozyskać środki na jego wydruk - 3 000 egzemplarzy magazynu z prawdziwego zdarzenia to ogromny koszt, a idea akcji zakładała, że co możemy, zrobimy bezkosztowo.

Gdy usiedliśmy do rozmów z Metalika Recycling od razu wiedziałyśmy, że dobrze trafiłyśmy. Zrozumienie wizji, świetne pomysły, świetna współpraca. Dziękujemy! Gdyby nie Wy- Metalica Recycling "Magazyn L" nigdy by nie powstał.

Firma Metalika Recycling Sp. Z o.o. została założona ponad 10 lat temu przez Pana Sławomira Knop oraz Łukasza Walenczak. Na przełomie lat niezmiennie inwestuje w jej prężny rozwój. Zajmuje się przede wszystkim skupem złomu, metali kolorowych, makulatury, surowców wtórnych oraz odpadów. Spółka posiada szeroko rozwiniętą bazę logistyczną, magazynową oraz załadowczo- rozładunkową. Metalika Recycling Współpracuje zarówno z klientem instytucjonalnym, jak i z prywatnym przedsiębiorcą z całej Polski. Dysponuje ponadto najnowszą linią segregacyjną, posiadającą nowoczesne separatory które zostały oddane do użytku w grudniu 2015!

Firma spełnia również wszelkie normy europejskich wymagań dotyczących ochrony środowiska naturalnego.

Inwestuje w sport czego trwałym obrazem jest sponsorowanie Unii Leszno oraz uczestnictwo Pana Łukasza Walenczak w przeprawowych rajdach samochodowych.

 

Ogromnie dziękujemy za wspacie! 

 

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk