Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności sport 13 marca 2018

Medale lekkoatletów

Zdjęcie, Medale lekkoatletów

Sezon biegów przełajowych rozkręcił się na dobre. Z dwóch ostatnich imprez, lekkoatleci UKS "Achilles" Leszno wrócili do domu z medalami.

W sobotę w Białogardzie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na wymagającej trasie XIII miejsce na dystansie 2,5 km wywalczyła Wiktoria Rabiega. Natomiast w niedzielę, w Poznaniu, rywalizowali juniorzy w Mistrzostwach Wielkopolski. Na dystansie 3 km w kategorii juniorek srebrny medal zdobyła Bogna Jaszczak, również srebrny medal w biegu na 3 km w kat. juniorów młodszych wywalczył Grzegorz Walewski, a Jonasz Adamczyk był bardzo blisko podium ostatecznie zajmując IV miejsce. Wśród juniorów na dystansie 4 km VII miejsce zajął Jonasz Wieja.

Nadesłał: Dariusz Górski

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2018-03-13 09:46:42