Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 30 marca 2017

Lider Rewitalizacji 2016

Zdjęcie, Lider Rewitalizacji 2016

Rusza IV edycja konkursu „Lider Rewitalizacji”. Konkurs ma na celu promowanie działań w zakresie rewitalizacji przestrzennej na obszarze rewitalizacji Miasta Leszna.

W pierwszej edycji konkursu tytuł Lidera rewitalizacji 2013 został przyznany Hotelowi Restauracji Wieniawa na leszczyńskim Rynku, w drugiej zwyciężył obiekt Apartamenty Leszno znajdujący się w budynku dawnej Piekarni Biegajski przy ulicy Niepodległości 5, trzeci tytuł został przyznany kompleksowi na Antoninach, w skład którego wchodzą Hotel & Restauracja „Antonińska”, pensjonat dla osób starszych oraz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy i Rehabilitacyjny „Niezapominajka. Komisja wyróżniła także kamienicę przy ul. Rynek 34.

W tegorocznej edycji konkursu ocenie podlegają obiekty znajdujące się na obszarze rewitalizacji Miasta Leszna, których prace remontowe i adaptacyjne zostały zakończone w 2016 r. Ocena będzie dokonana na podstawie estetyki i funkcjonalności obiektu oraz wartości i zakresu inwestycji. Wpływ na ocenę ma również stopień oddziaływania inwestycji na sytuację społeczną i gospodarczą w obszarze rewitalizacji Leszna.

Obiekt może być zgłoszony do konkursu przez właściciela lub jednego współwłaściciela za zgodą pozostałych współwłaścicieli. W przypadku obiektów użyteczności publicznej, do zgłoszenia upoważniony jest kierownik jednostki zarządzającej danym obiektem.

Na zgłoszenia czekamy w Wydziale Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna przy Al. Jana Pawła II 21a, do piątku, 31 marca 2017 r., do godz. 15:00.

Regulamin konkursu wraz z dokumentami do pobrania znajduje się pod adresem www.leszno.pl/O_konkursie.html

Opublikował: kontakt: ostatnia zmiana: 2017-03-30 08:40:18
0 Koszyk