Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności 30 kwietnia 2020

ZMIANA TERMINÓW: Konkurs „Mieszkasz w Lesznie – wygrywasz”

Zdjęcie, ZMIANA TERMINÓW: Konkurs „Mieszkasz w Lesznie – wygrywasz”

Jeżeli mieszkasz w Lesznie, chociaż jesteś zameldowany w innej gminie – możesz wygrać! Miasto ogłasza konkurs dla osób, które zaktualizują w Urzędzie Skarbowym dane podatnika podając miejsce zamieszkania w Lesznie.

Zachęcamy te osoby, by w rocznym zeznaniu podatkowym PIT, wpisały swój rzeczywisty adres zamieszkania. Dlaczego to ważne dla miasta? Podatek dochodowy PIT nie zostaje przekazany w całości do Skarbu Państwa – jego spora część trafia do budżetu gminy, w której mieszka podatnik. W Lesznie w 2019 roku była to kwota ponad 110 milionów zł. Jest to aż 30% ogółu dochodów miasta. Średnio udział 1 podatnika wynosi ok. 1 800 zł. Są to realne kwoty, które wpływają do kasy miasta.

Weź udział w konkursie - wygrywasz podwójnie:

  • Możesz wygrać atrakcyjne nagrody: rower, hulajnogę elektryczną, laptop oraz udział w różnych atrakcjach w Lesznie.
  • Poprawiasz jakość swojego życia poprzez zainwestowanie w utrzymanie zieleni, ochronę środowiska, drogi i ścieżki rowerowe, kulturę i sport, edukację dzieci i młodzieży itp.

Jak to zrobić:

1) zaktualizować Twoje miejsce zamieszkania w Urzędzie Skarbowym na formularzu ZAP-3,

2) złożyć poprawnie zeznanie podatkowe PIT za rok 2019 w Urzędzie Skarbowym w Lesznie, wpisując swój adres zamieszkania w Lesznie,

3) wypełnić formularz konkursowy, a w nim zaproponować hasło promocyjne dla kolejnych akcji dotyczących rozliczania podatku PIT,

4) jeżeli komisja konkursowa wybierze Twoją pracę: potwierdzić, że złożyłeś ZAP-3 jak w pkt. 1) i PIT jak w pkt. 2),

5) cieszyć się nagrodą!

 

Zgłoszenia w konkursie należy składać w ZMIENIONYM TERMINIE od 2 do 16 czerwca w Urzędzie Miasta Leszna, ul. K.Karasia 15, lub poprzez adres mailowy promo@leszno.pl.

Regulamin konkursu wraz z zarządzeniem zmieniającym poszczególne terminy w nim zawarte, znajdują się poniżej. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Rozwoju Urzędu Miasta Leszna, tel. 65 529 46 45, murbaniak@leszno.pl.

 

Opublikował: Magdalena Urbaniak kontakt: murbaniak@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-05-12 13:30:01
0 Koszyk