Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 12 listopada 2021

Koncert charytatywny #DlaMacieja

Zdjęcie, Koncert charytatywny #DlaMacieja

28 listopada w Kościele Świętego Krzyża o godz. 16.00 odbędzie się niezwykłe wydarzenie - koncert charytatywny dla Macieja Urbana.

W koncercie wystąpią takie znakomitości jak:


Basia Szelągiewicz – jedna z najbardziej rozpoznawalnych skrzypaczek, grających muzykę rozrywkową w naszym kraju. Od wielu lat towarzyszy największym gwiazdom w Polsce i zagranicą. Niepowtarzalny dźwięk jej skrzypiec rozbrzmiewał u takich gwiazd jak: Ray Wilson (ostatni wokalista legendarnej grupy Genesis), Stiltskin, Zbigniew Wodecki, Sylwia Grzeszczak, Małgorzata Ostrowska, Maciej Maleńczuk, Perfect. Brała udział w licznych produkcjach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz nagraniach płytowych.


Michał Zator - najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. W swoim repertuarze posiada pozycje klasyczne, jak i własne inspirowane muzyką celtycką i literaturą fantasy. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie, które otrzymał na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Spotkanie z muzycznym światem, o którym opowiada zaliczyć trzeba na pewno do przeżyć niezapomnianych.


Będzie to wyjątkowe wydarzenie, z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Macieja Urbana – naszego kolegi, który od 5 lat pełni funkcję Miejskiego Konserwatora Zabytków w Lesznie. Maciej zmaga się z poważną chorobą i obecnie jedynym dla niego ratunkiem jest nowatorska terapia immunologiczna, która kosztuje ok. 400 000 zł. Maciej to wspaniały, mądry i życzliwy facet, super kolega, cudowny mąż i ojciec. To także świetny specjalista, który może jeszcze wiele dobrego zdziałać dla Leszna i jego Mieszkańców.


Wstęp na koncert jest bezpłatny. Liczymy jednak na dobre serca i datki od uczestników ❤️


Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy koncert!


Więcej informacji znajdziesz na: https://www.leszno.pl/Pomoc__DlaMacieja.html

 

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk