Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 25 listopada 2021

Jarmark św. Mikołaja

Zdjęcie, Jarmark św. Mikołaja

Zapraszamy na Jarmark Świętego Mikołaja! To będą trzy niezwykłe dni na leszczyńskim Rynku. Będzie dobre jedzenie, muzyka i sporo atrakcji.

3, 4 i 5 grudnia zapraszamy do świątecznie udekorowanych i oświetlonych ogródków wiedeńskich, gdzie do kupienia będzie rękodzieło artystyczne, lokalne produkty, jedyne w swoim rodzaju ozdoby i upominki. Będzie można skosztować przysmaków przygotowanych zarówno przez kawiarnie i restauracje, jak i spółdzielnie socjalne.

Zapraszamy na dwa koncerty – świątecznie zaśpiewają Wakacyjni oraz Aleksandra Zabłocka z zespołem. Na dzieci będzie czekał św. Mikołaj oraz zabawy i konkursy z nagrodami.

Nad wszystkim czuwać będą dobre anioły, które ponownie uniosą się nad leszczyńskim Rynkiem, a każdego dnia po zapadnięciu zmroku na ratuszu będzie można oglądać specjalnie na tę okazję przygotowane świetlne animacje z wykorzystaniem prac plastycznych wykonanych przez najmłodszych mieszkańców Leszna.

 

JARMARK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 3 – 4 – 5 grudnia, Rynek Leszno

3 grudnia

  • od godz. 12:00 do 18:00 Jarmark św. Mikołaja
  • godz. 16.15 rozbłyśnie choinka i rozpocznie się koncert: Wakacyjni świątecznie

4 grudnia

  • od godz. 12:00 do 18:00 Jarmark św. Mikołaja
  • od 12:00 do14:00 konkursy muzyczne i plastyczne, karaoke ze św. Mikołajem
  • godz. 15:00 koncert: Aleksandra Zabłocka z zespołem

5 grudnia

  • od godz. 11:00 do 16:00 "Jarmark Pomysłów – Targi Ekonomii Społecznej" – wystawcy z Leszna i subregioniu leszczyńskiego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Głównym organizatorem Jarmarku Świętego Mikołaja jest Stowarzyszenie Nowe Stare Miasto. Patronat medialny objęły: gazeta ABC, portal leszno24.pl, Radio Elka, portal elka.pl. Projekt jest współfinansowany przez Miasto Leszno.

 

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-11-25 11:48:02
0 Koszyk