Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 15 maja 2018

Inauguracja Rynków Śniadaniowych już 19 maja!

Zdjęcie, Inauguracja Rynków Śniadaniowych już 19 maja!

W sobotę, 19 maja, na leszczyńskim Rynku odbędą się pierwsze w tym sezonie Rynki Śniadaniowe. Zapraszamy od godziny 10!

Rynki Śniadaniowe to cykl imprez, których ideą jest propagowanie smacznego, lokalnego jedzenia oraz zachęcanie do aktywnego i zdrowego stylu życia. To także możliwość dobrego rozpoczęcia dnia, wspólnego celebrowania śniadania w niecodziennej formie i otoczeniu placów miejskich - Rynku, Placu Metziga i Nowego Rynku oraz, co jest nowością w tym roku- na Placu Powstańców. Rynki Śniadaniowe to także stworzenie miejsc, gdzie można zrelaksować się po pracowitym tygodniu, spróbować regionalnych i zdrowych specjałów, zintegrować się ze znajomymi, aktywnie i miło zacząć dzień.

19 maja, w sobotę zapraszamy na  leszczyński Rynek. Tradycyjnie, będzie można posmakować lokalnych specjałów, zrelaksować się po pracowitym tygodniu i w miłej atmosferze spędzić wolny czas. Jak zwykle będzie mnóstwo pysznego jedzenia- każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nowością będą m.in. sushi i pizza w śniadaniowej odsłonie. Oczywiście nie zabraknie też dodatkowych atrakcji!
W strefie aktywności przygotowaliśmy nietuzinkowe atrakcje dla całych rodzin, m.in. tradycyjne gry planszowe przeniesione do gigantycznych rozmiarów! Castorama przygotowała też dla najmłodszych warsztaty z majsterkowania. W strefie relaksu jak zwykle czekać będą wygodne leżaki i, dzięki uprzejmości Biblioteki, dobre książki!

Opublikował: Katarzyna Plewka kontakt: kplewka@leszno.pl ostatnia zmiana:
0 Koszyk