Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności turystyka 07 kwietnia 2020

Imprezy turystyczne - ODWOŁANE

plakat z ofertą imprez turystycznych

Z uwagi na panującą w Polsce pandemię koronawirusa, podejmowanymi kolejno decyzjami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że zaplanowane w najbliższych miesiącach imprezy turystyczno-rekreacyjne, zostają odwołane.

Imprezy turystyczne, organizowane przez Miasto Leszno oraz Organizację Turystyczną Leszno-Region, odbywały się cyklicznie już od ponad 10 lat. Co roku spotykaliśmy się z Państwem w licznym gronie żeby zwiedzać, aktywnie spędzać czas oraz promować turystykę w regionie leszczyńskim.

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak rozwinie się sytuacja w Polsce w najbliższym czasie, dlatego też podjęta została decyzja o odwołaniu wydarzeń turystycznych w najbliższych miesiącach.

Jesteśmy jednak dobrej myśli i nie wykluczamy zorganizowania w drugiej połowie 2020 roku, chociaż części z zaplanowanych przez nas wydarzeń. Wszelkie informację będziemy przekazywać na bieżąco.

Przypominamy również, że zapewniamy ciągłość pracy biura Centrum Informacji Turystycznej. Można się kontaktować drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pracujemy też nad nowymi projektami, o których będziemy informować.

Bądźcie Państwo z nami.
Życzymy wszystkim zdrowia.

Zespół Centrum Informacji Turystycznej.

Opublikował: Paulina Janowicz kontakt: pjanowicz@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-04-07 12:25:30
0 Koszyk