Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności gospodarka 09 października 2019

Ekspert Witold Szmańda na leszczyńskiej Starówce

Zdjęcie, Ekspert Witold Szmańda na leszczyńskiej Starówce

12 października o godzinie 18.18 na leszczyńskiej Starówce w Winiarni na ul. Zielonej 14 odbędzie się wydarzenie pt. "Stąd do Hollywood"

Gościem Zielonej 14 będzie Witold Szmańda - ekspert fitnessu i zdrowego żywienia, trener personalny oraz coach, który motywuje i inspiruje, zainteresowanych wspiera, edukuje i napełnia pozytywną energią. Stworzył autorski, holistyczny program DDFS oparty na połączeniu detoksu, diety, fitnessu i spa. Kierując się nim, uzyskamy równowagę między ciałem a duszą, osiągając stan wellness.
Tytuł spotkania - „Stąd do Hollywood” nawiązuje do wielkopolskich korzeni Witolda Szmańdy, który pochodzi z Moch koło Wolsztyna. Jego trudne dzieciństwo skłoniło go do ciężkiej pracy nad sobą, uprawiania sportu, najbardziej dostępnego i nie obciążającego finansowo. Zaczął biegać, aż wybiegał Akademickiego Mistrza Polski Juniorów. Jako dziewiętnastolatek wyjechał do Niemiec, by dalej próbować swoich sił w lekkoatletyce, gdzie został członkiem kadry Niemieckiej. Jego wytrwałość i upór po kontuzji kręgosłupa, która przekreśliła karierę sportową, pozwoliły mu znaleźć inną drogę do sukcesu i spełnienia marzeń.
„Stąd do Hollywood” to droga daleka, okupiona pracą i wyrzeczeniami, ale jak się okazuje każdy, kto jest gotów na takie wyzwanie może jemu sprostać, tak jak Witold. W Hollywood trenował Keanu Reeves'a, Scarlett Johansson i Heidi Klum.

Opublikował: Izabela Wojciechowska kontakt: iwojciechowska@leszno.pl ostatnia zmiana: 2019-10-09 11:12:04
0 Koszyk