Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 09 marca 2020

Drugą edycję programu PRZEMIANA weWNĘTRZna czas zacząć!

Zdjęcie, Drugą edycję programu PRZEMIANA weWNĘTRZna czas zacząć!

Po ubiegłorocznej, zakończonej sporym zainteresowaniem, pierwszej edycji konkursu „PRZEMIANA weWNĘTRZna” zachęcamy do udziału w kolejnej!

Organizatorem konkursu jest miasto Leszno, a nagrodą w konkursie są warsztaty z zakresu wykańczania i dekoracji wnętrz oraz warsztaty ze sprzedaży za pomocą prawidłowej ekspozycji towaru, przeprowadzone na terenie lokalu, w którym przedsiębiorca prowadzi działalność handlową lub usługową. Biznes prowadzony może być zarówno w lokalach prywatnych jak i będących w zasobach Miejskiego Zakładu Budynków Komunalnych w Lesznie, znajdujących się na obszarze rewitalizacji miasta Leszna.

Celem konkursu jest m.in. zachęcenie przedsiębiorców do stosowania strategicznego podejścia w planowaniu swojej działalności oraz kreowanie atrakcyjnego wizerunku lokali usługowych i handlowych. Uczestnictwo w warsztatach otwarte jest dla wszystkich przedstawicieli mikro-biznesu. Dzięki przyjętej formule warsztatowej przedsiębiorcy podniosą swoje umiejętności w zakresie aranżacji przestrzeni handlowej, prezentacji produktów oraz dopasowania oferty do potrzeb klienta. Przedstawiciele biznesu poznają sposoby na podniesienie rozpoznawalności prowadzonej działalności i poprawę stopnia satysfakcji klienta. Ponadto warsztaty pozostawią trwały ślad w postaci odnowionego wnętrza lokalu.

W 2020 r. planowane jest przeprowadzenie dwóch odsłon konkursu – wiosennej i jesiennej. Miasto Leszno na organizację konkursu przeznacza kwotę 20.000 zł. Prace konkursowe przyjmowane są do dnia 27.03.2020 r. do godz. 14.00. Formularz zgłoszeniowy wraz ze strategią firmy oraz zdjęcie wnętrza lokalu należy przesyłać na adres mailowy: stacjabiznes@leszno.pl lub dostarczyć do Stacji Biznes (Pl. Metziga 1). W ramach konkursu miasto nagrodzi dwóch przedsiębiorców.

Szczegółowych informacji nt. konkursu udziela Wydział Promocji i Rozwoju, tel. 726 031 303, stacjabiznes@leszno.pl 

 

Opublikował: kontakt: elasota@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-03-10 13:48:09
0 Koszyk