Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności kultura 24 czerwca 2020

Do kina od 3 lipca

Grafika z datą 3 lipca i Cinema3D

W piątek, 3 lipca w kinie sieci Cinema3D odbędą się pierwsze seanse filmowe. Organizator zapewnia, że zadbał o zaplecze sanitarne i gwarantuje przyjemną i bezpieczną rozrywkę.

3 lipca br. działalność wznowią wszystkie kina sieci Cinema3D. Z raportu Multikina nt. powrotu po pandemii wynika, że aż 78% badanych tęskni za chodzeniem do kina. Te wszystkie osoby, które wyczekują seansów na wielkim ekranie już niedługo znowu poczują niezwykłą magię przenosząc się w inne miejsce, odrywając się od codzienności i przeżywając emocje z głównymi bohaterami.

Obecnie Cinema3D mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin oraz w toaletach zostaną ulokowane stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto każde kino Cinema3D będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

W repertuarze filmowym znajdą się produkcje, które naprawdę warto zobaczyć na wielkim ekranie. Już w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz” oraz „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank i najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

Cinema3D nie zapomniała o najmłodszych kinomanach. Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”. Natomiast od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami.

Szczegółowy repertuar mamy poznać wkrótce. Będzie opublikowany na stronie www.cinema3d.pl 

Bilety na premierowe seanse od 3 lipca można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a wcześniej będą dostępne na stronie www.cinema3d.pl.

 

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2020-06-24 11:00:58
0 Koszyk