Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności NGO 18 kwietnia 2016

Co słychać w trzecim sektorze?

Zdjęcie, Co słychać w trzecim sektorze?

Zapraszamy do lektury czwartego w tym roku numeru Leszczyńskiego Informatora Pozarządowego, celem którego jest promocja działań podejmowanych m.in. przez stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe.

W tym numerze można przeczytać o wydarzeniach organizowanych przez leszczyńskie organizacje pozarządowe w nadchodzących dniach, jak również relacje z najważniejszych eventów ostatnich paru tygodni.

W najbliższym czasie czekają nas m.in.: spotkanie z leszczyńskimi poetami w ramach „Wiosny z Pegazem” czy obchody Międzynarodowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Dowiecie się również jak wziąć udział w Targach Organizacji Pozarządowych, które odbędą się przy okazji Dnia Europy.

W informatorze poczytacie również jak przebiegała Debata Seniorów, skąd tak intensywne wiosenne porządki na leszczyńskim lotnisku czy też jak publiczność reagowała na występy podczas warsztatów gospel, które odbywały się w Lesznie i Lipnie.

W informatorze znajdują się także informacje o kampanii pn. „Zostaw swój 1% w Lesznie” zachęcającej do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz leszczyńskich Organizacji Pożytku Publicznego oraz wiadomości o Klubach Seniora w Lesznie. Informujemy również, gdzie i w jaki sposób można wziąć udział w Konsultacjach Społecznych i współtworzyć z nami Informator o Leszczyńskich Organizacjach Samorządowych. Zdradzamy również termin tegorocznego Leszno Barok Plus Festiwal i radzimy, gdzie zaglądać by być na bieżąco z programem festiwalu.

Tak więc: dużo wiadomości, ciekawe wątki - miłej lektury!

Opublikował: kontakt: ostatnia zmiana: 2016-04-19 08:54:10
0 Koszyk