Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 04 października 2021

Ciuch za ciuch w ARTISZOK

Zdjęcie, Ciuch za ciuch w ARTISZOK

Masz w szafie ubrania, które wiszą tam kolejny sezon i mimo, że są ładne, już wiesz, że nigdy ich nie założysz? Chcesz odświeżyć swoją szafę nie tracąc przy tym pieniędzy? Chcesz by Twoje ubrania, których nie używasz sprawiły komuś radość? Chcesz chronić środowisko?

Jeśli tak, to znalazłaś się w dobrym miejscu – Ciuch za Ciuch jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na piątą leszczyńską wymianę odzieży!

Podczas wymianki będziesz miała okazję skorzystać z modowych wskazówek – dowiesz się, jakie kroje i kolory pasują Ci najbardziej, a czego powinnaś unikać.

Dotychczas zorganizowaliśmy 4 edycje wydarzenia. Tym razem spotykamy się w wyjątkowym miejscu - Artiszok przy ul. Kościelnej 4/4. Wnętrza tej nietuzinkowej pracowni ceramicznej stworzą nam niepowtarzalny klimat do spotkania w babskim gronie, przy kawie. Zapraszamy w sobotnie popołudnie, 16 października od godziny 16:00.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoś się czym prędzej (przez facebooka Rewitalizacji Leszna, mailowo na rewitalizacja@leszno.pl lub telefonicznie: 65 529 46 35)

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który zamieszczamy poniżej.

 

 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-10-04 10:39:07
0 Koszyk