Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności turystyka 28 maja 2021

Bon Turystyczny

Zdjęcie, Bon Turystyczny

Polska Organizacja Turystyczna zachęca wszystkich gestorów i właściciel bazy hotelarskiej, organizatorów imprez turystycznych lokalnych działaczy i środowiska branży turystycznej nt. zapisywania się do bazy PUE ZUS.

Podmioty należące już do bazy POLSKI BON TURYSTYCZNY mają szansę na zgłoszenie się do projektu CERTYFIKACJI. Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie: certyfikat.pot.gov.pl

Miejsca wyróżnione certyfikatem można już dziś znaleźć na mapie dostępnej na stronie internetowej Polskiego Bonu Turystycznego bonturystyczny.gov.pl oraz stronie projektu certyfikat.pot.gov.pl.

Turyści będą mogli rozpoznać je także po specjalnych oznaczeniach umieszczonych bezpośrednio w obiektach, na ich stronach internetowych i w mediach społecznościowych oraz Katalogu Dobrych Praktyk i certyfikowanych obiektów, który zostanie wydany przez Polską Organizację Turystyczną po zakończeniu projektu. Promocja bezpiecznych podróży nie kończy się jednak wraz z zakończeniem projektu – zestaw wypracowanych narzędzi, praktyk i standardów bezpiecznego wypoczynku będzie służyć jako wzór do stworzenia wspólnych zasad dla całej branży i poszerzania bazy bezpiecznych obiektów w całej Polsce.

https://bonturystyczny.polska.travel/aktywuj-bon

Opublikował: Konrad Andrzejewski kontakt: kandrzejewski@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-05-31 08:03:00
0 Koszyk