Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 14 kwietnia 2022

Biznes i rewitalizacja? To się opłaca!

Zdjęcie, Biznes i rewitalizacja? To się opłaca!

Spotkanie dedykowane inwestorom i przedsiębiorcom działającym i zainteresowanym działaniem na obszarze rewitalizacji, które odbędzie się 20.04.2022 o godz. 18:00.

Za nami 5 lat działań rewitalizacyjnych, podczas których miasto wielokrotnie współpracowało z ludźmi biznesu – przedsiębiorcami, kupcami leszczyńskimi i właścicielami dużych firm.
Wspólne działania na rzecz ożywienia obszaru rewitalizacji – tego gospodarczego, ale nie tylko, mają sens i są niezwykle potrzebne. I co równie ważne – są opłacalne.
Miasto kończy pracę nad aktualizacją Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Leszna na lata 2017-2027.

O tym, dlaczego warto włączyć się w jego tworzenie i dodać do niego swoje własne przedsięwzięcia opowie Michał Biegajski – przedsiębiorca, inwestor, właściciel nieruchomości, która otrzymała tytuł „Lidera Rewitalizacji” oraz rewitalizowanych właśnie Starych Nowych Pomp przy ul. Narutowicza. Na spotkaniu pan Biegajski na przykładzie własnych inwestycji pokaże, jakie korzyści płyną z obecności inwestycji w dokumencie i co zrobić, aby zwiększyć swoją skuteczność w ubieganiu się o środki rewitalizacyjne.

Spotkanie odbędzie 20 kwietnia o godzinie 18:00, w Starych Pompach przy ul. Narutowicza 38.

Serdecznie zapraszamy.

 

Opublikował: Martyna Włudarczyk kontakt: mwludarczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2022-04-14 14:50:37
0 Koszyk