Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności kultura 27 maja 2021

Będzie cykl spotkań autorskich

Kadr ze spotkania z Joanna Jodełką, autorką kryminałów

Miejska biblioteka nie zwalnia tempa i zaprasza na cykl spotkań na żywo z autorami, publicystami, dziennikarzami i podróżnikami w Bibliotece Ratuszowej. Spotkania potrwają do grudnia br.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, a z programem spotkań na bieżąco można zapoznać się na stronie internetowej ksiąznicy www.mbpleszno.pl  oraz profilu na Facebooku www.facebook.com/mbpleszno. Polecamy zaglądać tam regularnie, żeby niczego nie przegapić. Spotkania będą również transmitowane na żywo dla tych, którzy wolą pozostać w domu.

W tym roku na spotkania z leszczyńskimi czytelnikami przyjadą Marcin Meller, Max Cegielski, Tomasz Michniewicz, Wojciech Jagielski, Michał Rusinek, Grzegorz Kasdepke, Michał Woroch, Barbara Kosmowska, Mariusz Szczygieł i wielu innych. Zapraszamy do wysłuchania tego, co mają do powiedzenia najpopularniejsi współcześni autorzy. Zachęcamy również do zadawania pytań.

Wydarzenia dostępne będą online z transkrypcją. Część z nich tłumaczona będzie na język migowy.

Spotkania stanowią część projektu pn. Sprawa dla Czytelnika. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie

 

Opublikował: Lucyna Gbiorczyk kontakt: lgbiorczyk@leszno.pl ostatnia zmiana: 2021-05-27 13:24:34
0 Koszyk