Graficzny nagłówek podstrony
Aktualności rewitalizacja 17 marca 2017

BGK o premiach z Funduszu Termomodernizacji i Remontów

Zdjęcie, BGK o premiach z Funduszu Termomodernizacji i Remontów

Wczorajsze spotkanie z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego zgromadziło ponad dwudziestu właścicieli nieruchomości zainteresowanych premiami Funduszu Termomodernizacji i Remontów.

Pan Tomasz Makowski z BGK przedstawił szczegółowo charakterystykę i zasady przyznawania premii

termomodernizacyjnej, remontowej i kompensacyjnej. Bank zachęca do korzystania szczególnie z tej ostatniej, która w Lesznie wciąż jeszcze jest mało popularna - do końca lutego 2017 r. złożone zostały  jedynie 3 wnioski. Premia kompensacyjna ma na celu rekompensatę strat poniesionych przez właścicieli budynków mieszkalnych, oraz właścicieli części budynków mieszkalnych w związku z obowiązującymi w okresie między 12 listopada 1994 roku a 25 kwietnia 2005 roku przepisami ustalania czynszów za najem lokali kwaterunkowych znajdujących się w tych budynkach.

Po zakończeniu prezentacji, przedstawiciele banku pozostali do dyspozycji uczestników spotkania udzielając indywidualnych konsultacji.

Osoby, które nie mogły dotrzeć na spotkanie, a zainteresowane są otrzymaniem materiałów informacyjnych BGK, proszone są o kontakt mailowy: rewitalizacja@leszno.pl lub telefoniczny: 65 529 46 35.

Opublikował: kontakt: ostatnia zmiana: 2017-03-17 12:59:35
0 Koszyk