Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności turystyka

11 września 2021

Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka

Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka

Dnia 11 września (sobota), już po raz dziesiąty odbędzie się Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka, na który zaprasza Organizacja Turystyczna Leszno-Region oraz Gmina Krzemieniewo.

28 czerwca 2021

XVI Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym (zdjęcia)

XVI Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

W minioną sobotę, 26 czerwca 2021 r., odbyła się XVI edycja Spływu Konwaliowym Szlakiem Kajakowym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy razem z nami wybrali się w tą wyjątkową podróż kajakami po urokliwych zakątkach regionu leszczyńskiego.

14 czerwca 2021

XVI Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

XVI Spływ Konwaliowym Szlakiem Kajakowym

Ruszyły zapisy na XVI edycję Spływu Konwaliowym Szlakiem Kajakowym, organizowanego przez Organizację Turystyczną Leszno-Region oraz Gminę Przemęt.

28 maja 2021

Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

Polska Organizacja Turystyczna zachęca wszystkich gestorów i właściciel bazy hotelarskiej, organizatorów imprez turystycznych lokalnych działaczy i środowiska branży turystycznej nt. zapisywania się do bazy PUE ZUS.

29 kwietnia 2021

"Halo...Witamy w Lesznie"

„Witamy w Lesznie….” takie słowa przywitają każdego, kto na leszczyńskim Rynku podniesie słuchawkę w retro-budce. Nowa atrakcja turystyczna Leszna jest zamontowana u zbiegu ul. Słowiańskiej i ul. Kościelnej z leszczyńskim Rynkiem.

14 kwietnia 2021

#LESZNOseeUnow – to już nie kampania, to wirtualny organizm

#LESZNOseeUnow – to już nie kampania, to wirtualny organizm

Kampania #LESZNOseeUnow została powołana do życia rok temu. Miała stać się odpowiedzią na szalejącą pandemię koronawirusa i swoistą szczepionką na podtrzymanie atrakcyjności miasta wśród mieszkańców i odwiedzających Leszno turystów.

12 listopada 2020

Leszczyński zwierzyniec

tablica informacyjna - leszczyński zwierzyniec

Na turystycznej mapie Leszna pojawiła się kolejna tablica informacyjna upamiętniająca leszczyński Zwierzyniec. Tablica znajduje się przy ul. Berwińskich - skwer przy Urzędzie Miasta Leszna.

23 października 2020

7 miejsce w Rowerowej Stolicy Polski

7 miejsce w Rowerowej Stolicy Polski

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Leszno zajęło siódme miejsce w drugiej edycji rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”. Wesprzeć mogli ją wszyscy rowerowi pasjonaci, którzy korzystali z aplikacji na smartfonach.

02 października 2020

Rowerowa Stolica Polski 2020 - konsultacje społeczne

Rowerowa Stolica Polski 2020 - konsultacje społeczne

Przystępując do podsumowania akcji o puchar „Rowerowej Stolicy Polski” zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych, skierowanych do uczestników rywalizacji. Zachęcamy do wskazania zarówno plusów jak i minusów zabawy – uwagi zostaną przekazane głównemu organizatorowi w celu poprawy działania aplikacji jak i samej rywalizacji.

0 Koszyk