Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności sport

10 grudnia 2019

Wyniki zawodników MKP Astromal Leszno

Wyniki zawodników MKP Astromal Leszno

W dniach 6-8.12.2019r odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych 14 lat w pływaniu. Na pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas trzydniowych (najważniejszych i kończących sezon zimowy) zmagań stanęło do rywalizacji ponad 570 najlepszych pływaków ze 159 klubów całej Polski. Miejski Klub Pływacki Astromal Leszno na tej imprezie reprezentowała piątka podopiecznych trenera Krzysztofa Kozłowskiego: Aleksandra Wiśniewska, Maciej Ziegler, Jakub Jakubiak, Łukasz Pelec i Jakub Janiak.

03 grudnia 2019

Weekend z bulami

Weekend z bulami

Miniony weekend obfitował w zawody w petanque. 30 listopada rozegrano III Halowe Grand Prix im. Jeana Clauda Salou, a następnego dnia III Halowe Grand Prix Polski pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna.

02 grudnia 2019

Pewne zwycięstwo Tygrysów (zdjęcia)

W sobotę nasze Tygrysy podejmowały zespół z Piły

Bez większych problemów ekipa UKS 9 Leszno pokonała w sobotnie popołudnie zespół UKS SMS Joker Piła. Podopieczni Roberta Klimkowskiego weszli bardzo pewnie w to spotkanie, od razu narzucając rywalowi swój rytm gry. Pierwszy set wygrywają do 20. Można było się spodziewać, że czeka nas mało emocjonujące widowisko. Kto tak pomyślał, bardzo się pomylił.

15 listopada 2019

Rowerowa Stolica Polski - nagrodzeni

nagrodzeni z Prezydentem Miasta Leszna

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Leszno wywalczyło drugie miejsce w rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”. Wesprzeć mogli ją wszyscy rowerowi pasjonaci, którzy korzystali z aplikacji na smartfonach.

28 października 2019

Mistrzostwa Polski w Karate JKA - Grodzisk Mazowiecki

Mistrzostwa Polski w Karate JKA - Grodzisk Mazowiecki

Japan Karate Association jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych i technicznie najskuteczniejszych organizacji karate na świecie. JKA zrzesza 156 krajów z całego świata, a Ilość ćwiczących określa się na ponad 24 miliony osób. Równocześnie JKA jest najstarszym na świecie związkiem Shotokan Karate. Została założona w 1955 roku, a jej współtwórcą był założyciel szkoły Shotokan Karate, sam Gichin Funakoshi.

23 października 2019

Leszczyński Przewodnik Kibica

Leszczyński Przewodnik Kibica

Leszczyński Przewodnik Kibica wydanie papierowe, tradycyjnie rozszedł się bardzo szybko i kibice pytają, gdzie jeszcze mogą go nabyć.

21 października 2019

Pierwsza porażka Tygrysów (zdjęcia)

Mecz w Poznaniu zakończył się zwycięstwem gospodarzy

Pierwszą porażę w tym sezonie zanotowali siatkarze UKS 9 Leszno. Po dwóch zwycięstwach u siebie, podopieczni trenera Roberta Klimkowskiego ulegli w Poznaniu tamtejszemu Enea Energetykowi 3:1.

18 października 2019

Turniej strzelecki dla młodzieży (zdjęcia)

Turniej strzelecki dla młodzieży (zdjęcia)

18 października MRML wraz Klubem Strzeleckim Lesna Leszno zorganizowała Mistrzostwa Leszna Młodzieży w Strzelectwie pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Pana Łukasza Borowiaka.

14 października 2019

VI Turniej Przyjaciół Petanque

VI Turniej Przyjaciół Petanque

W dniu wczorajszym na bulodromie ,,Linum" w Lesznie przy ul. Holenderskiej odbył się VI Turniej Przyjaciół Petanque. Turniej open, przeznaczony do ekip dwuosobowych. Słoneczna, piękna pogoda sprawiła, że w turnieju wystartowały aż 34 dwuosobowe zespoły, wywodzące się z członków i przyjaciół Klubu Petanque Leszczynko, w tym także jedna drużyna z Francji. Gospodarzy reprezentowało 8 drużyn dubletowych. Zawody trwały ponad 7 godzin.

0 Koszyk