Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności sport

15 października 2018

Przyjacielskie bule (zdjęcia)

Przyjacielskie bule (zdjęcia)

W dniu 14 października br., na bulodromie Linum przy ul. Holenderskej w Lesznie, rozegrano V Turniej Przyjaciół w petanque. Słoneczna pogoda sprawiła, że w imprezie wzięło udział aż 37 dwuosobowych ekip, reprezentujących czołowe kluby naszego kraju, zrzeszone w Polskiej Federacji Petanque.

09 października 2018

Złota drużyna w ratuszu

Złota drużyna w ratuszu

Żużlowcy, trenerzy, a także kierownictwo i pracownicy Fogo Unii Leszno gościli w ubiegły czwartek w ratuszu. Zostali tam zaproszeni przez władze miasta.

08 października 2018

Porażka mobilizuje

Porażka mobilizuje

Przegrywamy na trudnym terenie u aktualnego Mistrza Wielkopolski w trzech setach. - Brakuje nam gry i jeszcze raz gry. Treningi i mecz kontrolne nie wystarczą.

02 października 2018

Mistrzyni Świata w Ratuszu

Daria Dudkiewicz-Gołdawska

Prezydent Łukasz Borowiak zaprosił do Ratusza Miejskiego Panią Darię Dudkiewicz - Goławską, aby osobiście pogratulować tytułu Mistrzyni Świata Kobiet w Balonach na ogrzane powietrze.

26 września 2018

Medaliści u prezydenta

Medaliści u prezydenta

W ubiegłym tygodniu prezydent Leszna Łukasz Borowiak spotkał się w ratuszu z uczestnikami Międzynarodowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Wręczył im pamiątkowe medale i upominki.

17 września 2018

Niedziela z bulami (zdjęcia)

Niedziela z bulami (zdjęcia)

16 września, na bulodromie Linum przy ul. Holenderskiej, odbył się VII Piknik Rodzinny - Niedziela z bulami. Słoneczna, piękna pogoda sprawiła, że w turnieju wystartowało aż 18 dwuosobowych zespołów, wywodzących się z członków i przyjaciół Klubu Petanque Leszczynko oraz mieszkańców pobliskiego osiedla "Zielone Światło".

12 września 2018

Wielki sukces Klubu Petanque Leszczynko

Wielki sukces Klubu Petanque Leszczynko

W miniony weekend, w Żywcu, odbyła się rewanżowa runda Klubowych Mistrzostw Polski I i II ligi Polskiej Federacji Petanque. W efekcie końcowym, leszczyńska ekipa boulonistów z Klubu Petanque Leszczynko, obok klubu z Białegostoku awansowała do najwyższej klasy rozgrywek.

03 września 2018

Siatkarski Camp z Krzysztofem Wójcikiem (zdjęcia)

Siatkarski Camp z Krzysztofem Wójcikiem (zdjęcia)

W sobotę hala na Zatorzu została zdominowana przez byłego reprezentanta Polski Krzysztofa Wójcika. Obecnie trener mieszkający w Pile, niegdyś wspaniały zawodnik, niezwykle charyzmatyczna postać i autorytet w świecie siatkówki przeprowadził warsztaty dla kadetów, juniorów i seniorów. Stowarzyszenie UKS 9 Leszno przy współpracy z Miastem Lesznem zaprosiło do udziału w campie zawodników i trenerów z Wielkopolski i województw ościennych.

23 sierpnia 2018

Nabór do szkółek pływackich

Nabór do szkółek pływackich

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie serdecznie zapraszamy na nabór do szkółek pływackich dzieci z klas I-III. W dniach 5 - 6 września 2018 r. obecność w jednym z wybranych terminów. Godziny dla poszczególnych klas:

0 Koszyk