Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności sport

17 maja 2018

Dobre występy chłopców (zdjęcia)

Występ leszczyńskiego klubu

W dniach 11-12 maja 2018 w Krakowie odbył się VI Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie. Bardzo dobrze poradzili sobie reprezentanci leszczyńskiego klubu.

14 maja 2018

Dobry występ w Bydgoszczy

Młodzi lekkoatleci z trenerką Hanną Górską

Zawodnicy leszczyńskiego klubu Achilles do udanych mogą zaliczyć start w Bydgoszczy.

04 maja 2018

Bule nocą

Bule nocą

W dniu 01.05.br. na bulodromie "Linum" w Lesznie rozegrano IV Nocny Turniej o Puchar Prezesa Klubu Petanque Leszczynko.

09 kwietnia 2018

Atrakcje na mecz z Gorzowem i na cały sezon

Atrakcje na mecz z Gorzowem i na cały sezon

Fogo Unia Leszno zaprasza kibiców do kolorowej zabawy. Na każdym meczu wybranych zostanie 4 kibiców najpiękniej przystrojonych w barwy Unii. Kibice ci zostaną pokazani na telebimie i będą też mogli wygrać nagrody.

03 kwietnia 2018

Tygryski w ćwierćfinale (zdjęcia)

Tygryski w ćwierćfinale (zdjęcia)

Pięć chłopięcych drużyn UKS 9 Leszno awansowało do ćwierćfinału Kinder+ Sport mini siatkówki. 7 kwietnia Tygrysy powalczą o półfinał w Kaliszu.

19 marca 2018

Pracowity weekend zawodników INARI Leszno

Pracowity weekend zawodników INARI Leszno

W miniony weekend, zawodnicy INARI Leszno wystartowali aż w 3 różnych imprezach. W sumie zdobyli aż 19 medali! Mozna śmiało powiedzieć, że jak do tej pory to najbardziej udany weekend w historii klubu.

16 marca 2018

Niedzielne bieganie

Niedzielne bieganie

W niedzielę, 18 marca, zapraszamy na III Półmaraton Leszno. W biegu ulicznym wezmą udział goście z całego kraju, a także z zagranicy. Będzie się to wiązało z utrudnieniami w ruchu drogowym.

14 marca 2018

Nasze nadzieje olimpijskie

Nasze nadzieje olimpijskie

W Poznaniu, w sali sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyło się spotkanie podsumowujące wyniki XLVI Konkursu nadziei olimpijskich im. K. Hoffmana w lekkiej atletyce za rok 2017. W ramach konkursu wyróżnieni zostali młodzi sportowcy oraz szkoleniowcy, którzy osiągnęli znaczące sukcesy sportowe w kraju i za granicą w minionym roku. Nie zabrakło na nim przedstawicieli UKS "Achilles" Leszno.

13 marca 2018

Medale lekkoatletów

Medale lekkoatletów

Sezon biegów przełajowych rozkręcił się na dobre. Z dwóch ostatnich imprez, lekkoatleci UKS "Achilles" Leszno wrócili do domu z medalami.

0 Koszyk