Graficzny nagłówek podstrony

Aktualności sport

22 czerwca 2020

Reorganizacja w UKS 9

 Reorganizacja w UKS 9

W sezonie 2020/21 niestety nie zobaczymy seniorskiej drużyny UKS 9 Leszno na parkietach 3 ligi. W związku ze znacznie skromniejszym budżetem klub musiał podjąć decyzję o reorganizacji.

15 czerwca 2020

Brązowe Tygrysy

Brązowe Tygrysy

Decyzją Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej trzecioligowa drużyna UKS 9 Leszno kończy sezon z brązowymi medalami.

05 maja 2020

Na boisko od 6 maja

Okolice Stadionu im. A. Smoczyka z lotu ptaka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie opublikował harmonogram wejść na boiska sportowe od 6 maja. Na liście nie ma Skateplazy. Na wejście na ten obiekt musimy jeszcze poczekać.

09 marca 2020

Ważne zwycięstwo na wyjeździe (zdjęcia)

Nasza drużyna już po zwycięskim meczu

Zdecydowanie bliżej brązowych medali są siatkarze UKS 9 Leszno, którzy na wyjeździe pokonali Piątkę Turek 3:0. Zwycięzca dwumeczu tych zespołów zajmie 3 miejsce w tegorocznej 3 lidze.

04 marca 2020

Ostatnie dni na łyżwy

Biała i czarna łyżwa na lodzie

8 marca będzie ostatnim dniem sezonu zimowego 2019/2020, w którym będzie czynne miejskie lodowisko. Termin jego zamknięcia podał dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie.

02 marca 2020

Zagramy o brąz!

Drużyna z Leszna na boisku

W drugim półfinale o mistrzostwo wielkopolskiej III ligi siatkarze UKS 9 Leszno postawili się gospodarzom z Kalisza. Mimo gry w okrojonym, 10-osobowym składzie była zacięta walka i dobra postawa na boisku. - Wracamy z Kalisza z podniesionym czołem, zagraliśmy o niebo lepiej niż w Lesznie - powiedział trener UKS 9 Leszno Robert Klimkowski.

02 marca 2020

Rzucali po raz trzeci (zdjęcia)

Dziewczynka trzyma w rękach piłkę do siatkówki

W sobotę odbyła się trzecia odsłona Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej. Tym razem w rzucance siatkarskiej rywalizowała setka dzieci: dziewczęta i chłopcy w wieku 10-8 lat. Młodzi adepci siatkówki przyjechali do Leszna z różnych zakątków Polski, reprezentując swoje kluby.

24 lutego 2020

Weekend pod siatką (zdjęcia)

Weekend pod siatką (zdjęcia)

To był bardzo intensywny siatkarsko weekend. Najpierw nasza seniorska drużyna podejmowała wicelidera grupy B z Kalisza. A potem przez 2 dni w hali na Zatorzu rządziła mini siatkówka.

20 stycznia 2020

Zwycięstwo UKS 9 Leszno (zdjęcia)

Zwycięstwo UKS 9 Leszno (zdjęcia)

Sobotni mecz z KPS Progress Września rozpoczął się od łatwo wygranego seta do 12. Trener Klimkowski dał szansę gry wszystkim zawodnikom. Kolejną partię Tygrysy zwyciężają do 22. W trzecim secie kontuzji kolana doznał przyjmujący Mikołaj Piotrowski, co skutecznie rozbiło miejscowy zespół, który uległ gościom do 15.

0 Koszyk